Uitslag 50-plus circuit 2 PC Koksijde 27 mei 2016

29
Gepost door dirk.vancoillie
mei 2016

 

Uitslag 50-plus circuit 2 PC Koksijde 27 mei 2016


















Heren


















Plaats speler 1 speler 2 winst + / -
1 Van Boven Raymond Clement Christian 3 25
2 Senaeve Luc Mestdagh Arseen 3 24
3 Vanmaele Pedro Bonte Pol 3 23

Dequidt Frank Vens Claude 3 23
5 D'Hondt Patrick Cockx Edouard 3 21

Stragier Francis Butzen Roland 3 21
7 Vanderheeren Patrick Persyn Chris 2 18
8 De Cloedt Eddy Pierre Jean 2 15

Devoldere Gustave Bruyneel Franky 2 15
10 Deschacht Marc Keuckelaire Dirk 2 14
11 Vanderhaeghe Geert Wets Eddy 2 10
12 Lommens Jacques Verhoeye Christin 2 9

Drobczynski Christian Declerck Marc 2 9

Destercke Christian Santini Bruno 2 9
15 De Bolle Georges Standaert Rudy 2 8
16 Vandekerckhove Ronny Palet Etienne 2 6

Bonny Roger Stassart Didier 2 6
18 Devloo Norbert Faghel Noël 2 5
19 Vanhollebeke Jacques Deneire Frank 2 3
20 Libbrecht Frans Van Coillie Johan 2 2

Blommaert François Breugelmans Guido 2 2

Haeseleer Guy Jacobs Michel 2 2

Hovelaque Thierry Coquel Joël 2 2
24 Compernol Johnny Vanwijnsberghe Johnny 2 1
25 Van der Vonder Guy Mazzini Loredana 2 -3
26 Monte Martin Hoozee Linda 2 -7
27 De Smet Lieven Vanden Bossche Marc 1 6
28 Callebert Willy Gilbert André 1 3
29 Van Haeren Jan Tourlousse Roger 1 -1
30 Deleye Marc Vermeersch Jean-Pierre 1 -2
31 Rogier Dany De Witte Veronique 1 -3

De Schepper Daniël Norree Christian 1 -3
33 Dujardin Michel Arnhem Dominique 1 -4
34 Michels Jean-Pierre Geldof Silvère 1 -5
35 Vigne Hubert Degueldere Marianne 1 -6
36 Cauwelier Roland Alderweireld Annie 1 -8
37 Soete Donat Bouckenaere Jean 1 -9
38 Schatteman Fabienne Vanvelthem Marcel 1 -11
39 Meersdom Johan Maerten Paul 1 -12

Naessens Eric Loosveldt Wally 1 -12
41 Voeten Louis Pasteels Irma 1 -13
42 Malfait Freddy Tant Luc 1 -16
43 Douillet Daniel Van den Hole Jacky 1 -20
44 Vanranst Willy Broothaerts Bernard 0 -13
45 Minnaert Freddy Groeseneken Nadine 0 -15
46 De Langhe Noël Vallaeys Michel 0 -19
47 Van Damme Luc Lorson Jean 0 -20
48 Cousin Alfred Ottermans Marie-Thérèse 0 -20
49 Gruwier Freddy Seron Jean-Yves 0 -28
50 Ghyselen Alfons Crombez Gerda 0 -32
Dames


















Plaats speelster 1 speelster 2 winst + / -
1 Luchie Elianne Boucher Jacqueline 3 31
2 Peirlinck Ghislaine Boonaert Lucrèce 2 9
3 Schyvens Mariette Laforce Christine 2 8

Maene Linda Huyghe Lucrèce 2 8

Hellemans Carine Vannieuwenhuyse Mady 2 8
6 Broutin Liliane Masselis Rita 2 2

Van San Paula Hoste Odette 2 2
8 Dochy Sonja Foucart Suzy 2 -6
9 De Witte Monique Allaert Eliane 1 -3
10 Lombaert Ginette D'haeyere Gaby 1 -7
11 Fockenoy Yolande Vandeweghe A 1 -9
12 Mouton Regine Knockaert Aline 1 -10
13 Hoferlin Regine Demeuse Yvette 0 -10
14 Verplancke Anne-Mie Lauwers Maria 0 -23
Klassement 50-plus circuit


















Heren


















plaats club naam deeln. winst 1 2 +/-

1 GUL Vens Claude 2 6 3 3 47


GUL Dequidt Frank 2 6 3 3 47

3 OOS Cockx Edouard 2 5 2 3 36

4 KOR Bonte Pol 2 5 2 3 31


KOR Vanmaele Pedro 2 5 2 3 31

6 GUL Devoldere Gustave 2 5 3 2 30


GUL Bruyneel Franky 2 5 3 2 30


ZWE Stragier Francis 2 5 2 3 30


OOS Senaeve Luc 2 5 2 3 30


WAR Mestdagh Arseen 2 5 2 3 30

11 WAR Libbrecht Frans 2 5 3 2 11


ROE Van Coillie Johan 2 5 3 2 11

13 NIE Van Boven Raymond 2 4 1 3 18

14 POP Devloo Norbert 2 4 2 2 9


POP Faghel Noël 2 4 2 2 9

16 GUL Lommens Jacques 2 4 2 2 7

17 HEI Schatteman Fabienne 2 4 3 1 6


BRU Vanvelthem Marcel 2 4 3 1 6


BLA Blommaert François 2 4 2 2 6

20 NIE Douillet Daniel 2 4 3 1 -5


NIE Van den Hole Jacky 2 4 3 1 -5

22 niet-WVl Clement Christian 1 3
3 25

23 OOS D'Hondt Patrick 1 3
3 21


ZWE Butzen Roland 1 3
3 21

25 OED De Smet Lieven 2 3 2 1 20


niet-WVl Vanden Bossche Marc 2 3 2 1 20

27 OOS Vigne Hubert 2 3 2 1 9

28 OOS Bonny Roger 2 3 1 2 5


BLA De Bolle Georges 2 3 1 2 5


BLA Standaert Rudy 2 3 1 2 5

31 GUL Compernol Johnny 2 3 1 2 4


GUL Vanwijnsberghe Johnny 2 3 1 2 4

33 BLA Vanhollebeke Jacques 2 3 1 2 3


BLA Deneire Frank 2 3 1 2 3


BRU Deschacht Marc 2 3 1 2 3


BRU Keuckelaire Dirk 2 3 1 2 3

37 KOK Meersdom Johan 2 3 2 1 1


KOK Maerten Paul 2 3 2 1 1


HEI Santini Bruno 2 3 1 2 1


BLA Destercke Christian 2 3 1 2 1

41 GUL Hovelaque Thierry 2 3 1 2 -1


GUL Coquel Joël 2 3 1 2 -1

43 OOS Haeseleer Guy 2 3 1 2 -12


OOS Jacobs Michel 2 3 1 2 -12

45 KOK Vanderheeren Patrick 1 2
2 18


KOK Persyn Chris 1 2
2 18

47 OOS De Cloedt Eddy 1 2
2 15


OOS Pierre Jean 1 2
2 15

49 niet-WVl Willems Robbie 1 2 2
12


niet-WVl Martos Edouard 1 2 2
12

51 OOS Vanderhaeghe Geert 1 2
2 10


OOS Wets Eddy 1 2
2 10

53 ZWE Van Houtte Ronny 1 2 2
9


GUL Verhoeye Christin 1 2
2 9


GUL Declerck Marc 1 2
2 9

56 KOK Vandekerckhove Ronny 1 2
2 6


KOK Palet Etienne 1 2
2 6


niet-WVl Stassart Didier 1 2
2 6

59 BLA Leysen Walter 1 2 2
4

60 BLA Breugelmans Guido 1 2
2 2

61 GUL Laruweere Dirk 1 2 2
-2

62 MID Van der Vonder Guy 1 2
2 -3


MID Mazzini Loredana 1 2
2 -3

64 BLA Monte Martin 1 2
2 -7


BLA Hoozee Linda 1 2
2 -7

66 WAR Rogier Dany 2 2 1 1 -8

67 HEI Dujardin Michel 2 2 1 1 -14


OED Arnhem Dominique 2 2 1 1 -14

69 HEI Van Damme Luc 2 2 2 0 -16


HEI Lorson Jean 2 2 2 0 -16

71 GUL Drobczynski Christian 2 2 0 2 -18

72 ROE Deleye Marc 2 2 1 1 -19

73 OOS Ghyselen Alfons 2 2 2 0 -22


OOS Crombez Gerda 2 2 2 0 -22

75 WAR Malfait Freddy 2 2 1 1 -29


WAR Tant Luc 2 2 1 1 -29

77 BRU Gilbert André 1 1
1 3

78 OOS Inghelbrecht Michel 1 1 1
-1


KOK Van Haeren Jan 1 1
1 -1


KOK Tourlousse Roger 1 1
1 -1

81 ROE Vermeersch Jean-Pierre 1 1
1 -2

82 WAR De Witte Veronique 1 1
1 -3


HEI De Schepper Daniël 1 1
1 -3


OED Norree Christian 1 1
1 -3

85 WAR Mouton Geert 1 1 1
-5


ZWE De Rore Karel 1 1 1
-5


ZWE Laureyn geert 1 1 1
-5


WAR Michels Jean-Pierre 1 1
1 -5

89 WAR Geldof Silvère 1 1
1 -5

90 OOS Degueldere Marianne 1 1
1 -6

91 NIE De Temmerman Christian 1 1 1
-7

92 KOK Cauwelier Roland 1 1
1 -8


KOK Alderweireld Annie 1 1
1 -8

94 KOK Soete Donat 1 1
1 -9


KOK Bouckenaere Jean 1 1
1 -9

96 WAR Loosveldt Wally 1 1
1 -12

97 KOK Pasteels Irma 1 1
1 -13


KOK Voeten Louis 1 1
1 -13

99 ROE Librecht Marnix 1 1 1
-17

100 WAR De Langhe Noël 2 1 1 0 -20


WAR Vallaeys Michel 2 1 1 0 -20

102 BRU Callebert Willy 2 1 0 1 -22

103 WAR Naessens Eric 2 1 0 1 -24

104 WAR Minnaert Patrick 1 0 0
-12

105 KOK Vanranst Willy 1 0
0 -13


NIE Broothaerts Bernard 1 0
0 -13

107 KOK Minnaert Freddy 1 0
0 -15


KOK Groeseneken Nadine 1 0
0 -15

109 DEP Cousin Alfred 1 0
0 -20


NIE Ottermans Marie-Thérèse 1 0
0 -20

111 BRU Lonneville Roland 1 0 0
-25

112 GUL Broutin Liliane 1 0 0
-27

113 DEP Gruwier Freddy 1 0
0 -28


DEP Seron Jean-Yves 1 0
0 -28

Dames


















plaats club naam deeln. winst 1 2 +/-

1 NIE Luchie Elianne 2 6 3 3 49


NIE Boucher Jacqueline 2 6 3 3 49

3 BRU Hellemans Carine 2 5 3 2 35


BRU Vannieuwenhuyse Mady 2 5 3 2 35

5 WAR Peirlinck Ghislaine 2 4 2 2 8


WAR Boonaert Lucrèce 2 4 2 2 8

7 OOS Laforce Christine 2 4 2 2 6

8 WAR De Witte Monique 2 3 2 1 2


WAR Allaert Eliane 2 3 2 1 2

10 BRU Maene Linda 2 3 1 2 1


BRU Huyghe Lucrèce 2 3 1 2 1

12 OOS Schyvens Mariette 1 2
2 8

13 OOS Bonnet Nadine 1 2 2
7


OOS Seys Katherina 1 2 2
7

15 GUL Broutin Liliane 1 2
2 2


GUL Masselis Rita 1 2
2 2


OOS Van San Paula 1 2
2 2


OOS Hoste Odette 1 2
2 2

19 NIE Michel Annie 1 2 2
-1


MID Ledroit Annie 1 2 2
-1

21 OOS Degueldere Marianne 1 2 2
-2

22 BLA Dochy Sonja 2 2 0 2 -17


BLA Foucart Suzy 2 2 0 2 -17

24 GUL De Wulf Marie-José 1 1 1
8


GUL Duprez Christine 1 1 1
8

26 WAR Lombaert Ginette 1 1
1 -7


WAR D'haeyere Gaby 1 1
1 -7

28 WAR Deley Claudine 1 1 1
-8


Okapi Gryzon Ginette 1 1 1
-8

30 KOK Fockenoy Yolande 1 1
1 -9


KOK Vandeweghe Anita 1 1
1 -9

32 OOS Mouton Regine 1 1
1 -10


OOS Knockaert Aline 1 1
1 -10

34 BLA Bauwens Marita 1 1 1
-12


BLA Vanlandschoot Denise 1 1 1
-12

36 BRU Lauwers Maria 2 1 1 0 -28


BRU Verplancke Anne-Mie 2 1 1 0 -28

38 MID Hoferlin Regine 1 0
0 -10


MID Demeuse Yvette 1 0
0 -10

Uitslag 50-plus circuit 1 PC Gullegem 19 mei 2016

20
Gepost door dirk.vancoillie
mei 2016

 

webcam Markt Waregem

buienradar 3uur
actuele temp.
meteo 48 uur














VRT teletext

kust
centrum
kempen
ardennen















waarnemingen
weerpraatje
volgende dagen














kaart

nu
morgen



















vandaag
morgen
overmorven
nieuws












weeranimaties

neerslag
neerslag
neerslag
binnenland












universiteit

wind
wind
wind
buitenland












Keulen

temperatuur
temperatuur
temperatuur
Sport



































Uitslag 50-plus circuit 1 PC Gullegem 19 mei 2016





















Heren





















Plaats speler 1 speler 2 winst + / -



1 Vens Claude Dequidt Frank 3 24



2 Schatteman Fabienne Vanvelthem Marcel 3 17



3 Devoldere Gustave Bruyneel Franky 3 15



4 Douillet Daniel Van den Hole Jacky 3 15



5 Libbrecht Frans Van Coillie Johan 3 9



6 Cockx Edouard Vigne Hubert 2 15



7 De Smet Lieven Vanden Bossche Marc 2 14



8 Meersdom Johan Maerten Paul 2 13



9 Willems Robbie Martos Edouard 2 12



10 Ghyselen Alfons Crombez Gerda 2 10



11 Stragier Francis Van Houtte Ronny 2 9



12 Bonte Pol Vanmaele Pedro 2 8



13 Senaeve Luc Mestdagh Arseen 2 6



14 Blommaert François Leysen Walter 2 4



15 Van Damme Luc Lorson Jean 2 4



16 Devloo Norbert Faghel Noël 2 4



17 Lommens Jacques Laruweere Dirk 2 -2



18 De Langhe Noël Vallaeys Michel 1 -1



19 Compernol Johnny Vanwijnsberghe Johnny 1 3



20 Vanhollebeke Jacques Deneire Frank 1 0



21 Bonny Roger Inghelbrecht Michel 1 -1



22 Hovelaque Thierry Coquel Joël 1 -3



23 De Bolle Georges Standaert Rudy 1 -3



24 Rogier Dany Mouton Geert 1 -5



25 De Rore Karel Laureyn geert 1 -5



26 De Temmerman Christian Van Boven Raymond 1 -7



27 Santini Bruno Destercke Christian 1 -8



28 Dujardin Michel Arnhem Dominique 1 -10



29 Deschacht Marc Keuckelaire Dirk 1 -11



30 Malfait Freddy Tant Luc 1 -13



31 Haeseleer Guy Jacobs Michel 1 -14



32 Deleye Marc Librecht Marnix 1 -17



33 Minnaert Patrick Naessens Eric 0 -12



34 Callebert Willy Lonneville Roland 0 -25



35 Drobczynski Christian Broutin Liliane 0 -27



Dames





















Plaats speelster 1 speelster 2 winst + / -




1 Hellemans Carine Vannieuwenhuyse Mady 3 27




2 Luchie Elianne Boucher Jacqueline 3 18




3 Bonnet Nadine Seys Katherina 2 7




4 De Witte Monique Allaert Eliane 2 5




5 Peirlinck Ghislaine Boonaert Lucrèce 2 -1




6 Michel Annie Ledroit Annie 2 -1




7 Degueldere Marianne Laforce Christine 2 -2




8 De Wulf Marie-José Duprez Christine 1 8




9 Lauwers Maria Verplancke Anne-Mie 1 -5




10 Maene Linda Huyghe Lucrèce 1 -7




11 Deley Claudine Gryzon Ginette 1 -8




12 Bauwens Marita Vanlandschoot Denise 1 -12




13 Dochy Sonja Foucart Suzy 0 -11




Klassement 50-plus circuit na wedstrijd 1 PC Gullegem 19 mei 2016





















Heren





















plaats club naam deeln. tot winst cir 1








1 GUL Vens Claude 1 3 3









GUL Dequidt Frank 1 3 3









HEI Schatteman Fabienne 1 3 3









BRU Vanvelthem Marcel 1 3 3









GUL Devoldere Gustave 1 3 3









GUL Bruyneel Franky 1 3 3









NIE Douillet Daniel 1 3 3









NIE Van den Hole Jacky 1 3 3









WAR Libbrecht Frans 1 3 3









ROE Van Coillie Johan 1 3 3








11 OOS Cockx Edouard 1 2 2









OOS Vigne Hubert 1 2 2









OED De Smet Lieven 1 2 2









niet-WVl Vanden Bossche Marc 1 2 2









KOK Meersdom Johan 1 2 2









KOK Maerten Paul 1 2 2









niet-WVl Willems Robbie 1 2 2









niet-WVl Martos Edouard 1 2 2









OOS Ghyselen Alfons 1 2 2









OOS Crombez Gerda 1 2 2









ZWE Stragier Francis 1 2 2









ZWE Van Houtte Ronny 1 2 2









KOK Bonte Pol 1 2 2









KOK Vanmaele Pedro 1 2 2









OOS Senaeve Luc 1 2 2









WAR Mestdagh Arseen 1 2 2









BLA Blommaert François 1 2 2









BLA Leysen Walter 1 2 2









HEI Van Damme Luc 1 2 2









HEI Lorson Jean 1 2 2









POP Devloo Norbert 1 2 2









POP Faghel Noël 1 2 2









GUL Lommens Jacques 1 2 2









GUL Laruweere Dirk 1 2 2








35 GUL Compernol Johnny 1 1 1









GUL Vanwijnsberghe Johnny 1 1 1









WAR De Langhe Noël 1 1 1








35 WAR Vallaeys Michel 1 1 1









BLA Vanhollebeke Jacques 1 1 1









BLA Deneire Frank 1 1 1









OOS Bonny Roger 1 1 1









OOS Inghelbrecht Michel 1 1 1









GUL Hovelaque Thierry 1 1 1









GUL Coquel Joël 1 1 1









BLA De Bolle Georges 1 1 1









BLA Standaert Rudy 1 1 1









WAR Rogier Dany 1 1 1









WAR Mouton Geert 1 1 1









ZWE De Rore Karel 1 1 1









ZWE Laureyn geert 1 1 1









NIE De Temmerman Christian 1 1 1









NIE Van Boven Raymond 1 1 1









HEI Santini Bruno 1 1 1









BLA Destercke Christian 1 1 1









HEI Dujardin Michel 1 1 1









OED Arnhem Dominique 1 1 1









BRU Deschacht Marc 1 1 1









BRU Keuckelaire Dirk 1 1 1









WAR Malfait Freddy 1 1 1









WAR Tant Luc 1 1 1









OOS Haeseleer Guy 1 1 1









OOS Jacobs Michel 1 1 1









ROE Deleye Marc 1 1 1









ROE Librecht Marnix 1 1 1








65 WAR Minnaert Patrick 1 0 0









WAR Naessens Eric 1 0 0









BRU Callebert Willy 1 0 0









BRU Lonneville Roland 1 0 0









GUL Drobczynski Christian 1 0 0









GUL Broutin Liliane 1 0 0








Dames





















plaats club naam deeln. tot winst cir 1







1 BRU Hellemans Carine 1 3 3








BRU Vannieuwenhuyse Mady 1 3 3








NIE Luchie Elianne 1 3 3








NIE Boucher Jacqueline 1 3 3







5 OOS Bonnet Nadine 1 2 2








OOS Seys Katherina 1 2 2








WAR De Witte Monique 1 2 2








WAR Allaert Eliane 1 2 2








WAR Peirlinck Ghislaine 1 2 2








WAR Boonaert Lucrèce 1 2 2








NIE Michel Annie 1 2 2








MID Ledroit Annie 1 2 2








OOS Degueldere Marianne 1 2 2








OOS Laforce Christine 1 2 2







15 GUL De Wulf Marie-José 1 1 1








GUL Duprez Christine 1 1 1








BRU Lauwers Maria 1 1 1







15 BRU Verplancke Anne-Mie 1 1 1








BRU Maene Linda 1 1 1








BRU Huyghe Lucrèce 1 1 1








WAR Deley Claudine 1 1 1








Okapi Gryzon Ginette 1 1 1








BLA Bauwens Marita 1 1 1








BLA Vanlandschoot Denise 1 1 1







25 BLA Dochy Sonja 1 0 0








BLA Foucart Suzy 1 0 0





















































Uitslag Provinciale Kampioenschap Doublet heren 2016





















Plaats licentie 1 speler 1 club 1 licentie 2 speler 2 club 2 VKD


A1 9683 Kenneth HENNION PC GULLEGEM - 9752 Eddy DEROO andere provincie *


A2 10571 Luc TIEBERGIJN PC OKAPI - Zwevegem 3960 Karel DE RORE PC OKAPI - Zwevegem



A3 13229 Nicky KOCKX andere provincie 11641 Steven UYTTENHOVE PC DE GULDEN KAMER Brugge *


A3 5554 Ryan VAN DEN BUSSCHE BLANKENBERGSE PV - 4360 Stefaan DEBURCHGRAEVE BLANKENBERGSE PV - *


A5 9284 Gregory PLUMAT PC DE ZEEMEERMIN Middelkerke 8955 Daniel COLMANT PC DE ZEEMEERMIN Middelkerke *


A5 2906 Hans HEYERICK PC COLORA Roeselare 2864 Ward HEYERICK PC COLORA Roeselare *


A5 7644 Tom MAERTENS PC GULLEGEM - 7688 Bart MAERTENS PC GULLEGEM -



A5 18055 JURGEN ANDRIES BLANKENBERGSE PV - 57 Bjorn BAERT PC DE GULDEN KAMER Brugge *


A9 3312 Kenney LAGROU PC GULLEGEM - 4405 Dietrich VANGEENBERGHE PC COLORA Roeselare



A9 3748 Koen VANDAMME PC GULLEGEM - 4258 Kristof ROSSEEUW PC COLORA Roeselare *


A9 3568 Daniel DEBOUGE PC DE GULDEN KAMER Brugge 878 Karel PEETERS PC DE GULDEN KAMER Brugge



A9 46 Rudy CLAEYS PC DEN AKKER Oedelem 12458 Henk DE NEVE PC DEN AKKER Oedelem *


A13 3088 Francies LIBBRECHT KPC DE BEVERS Waregem 13609 Johan VAN COILLIE PC COLORA Roeselare



A13 16884 Guy HAESELEER OOSTENDSE PC - 16324 Hubert VIGNE OOSTENDSE PC -



A13 15082 Kevin DHONDT PC DEN AKKER Oedelem 9320 Jozef VAN DE GINSTE PC DEN AKKER Oedelem



A13 42 Gustave DEVOLDERE PC GULLEGEM - 11107 Jacques LOMMENS PC GULLEGEM -



A13 7162 Jean-Pierre DEWEERDT PC GULLEGEM - 9028 Franky BRUYNEEL PC GULLEGEM -



A13 32 Peter DE RORE PC OKAPI - Zwevegem 6511 Pascal FORNEVILLE PC COLORA Roeselare *


A13 12504 Daniel DOUILLET NIEUWPOORTSE PC - 993 Jean-Marie CORNELIS NIEUWPOORTSE PC -



A13 15591 Geert VANDERHAEGHE OOSTENDSE PC - 7154 Eddy WETS OOSTENDSE PC -



A13 10756 Vincent VAN LOOCKE PC COLORA Roeselare 4925 Nick DE GROOTE PC DE GULDEN KAMER Brugge *


A13 3155 Johan MEERSDOM PC KOKSIJDE 14098 Pascal AUGÉ PC COLORA Roeselare



A13 4351 Thierry HOVELAQUE PC GULLEGEM - 9064 Joël COQUEL PC GULLEGEM -



A13 3546 Emmanuel SLINGENEYER BLANKENBERGSE PV - 9354 Lothar BOERJAN PC DE GULDEN KAMER Brugge *


B1 19522 Christophe LOMBARD PC COLORA Roeselare 9867 Tom DENEIR PC COLORA Roeselare



B2 7383 Joseph DE DONCKER NIEUWPOORTSE PC - 16778 Victor CAUDRON NIEUWPOORTSE PC -



B3 15507 Pascal VERSTRAETE OOSTENDSE PC - 17337 Eddy DECLOEDT OOSTENDSE PC -



B3 15204 Kevin GALLE PC KORTRIJK - 15227 Vicky WILLEMIJN PC KORTRIJK -



B5 8455 Dominique MANNECHEZ PC DE GULDEN KAMER Brugge 17027 Matthias DEMAN PC COLORA Roeselare



B5 18210 Patrick MINNAERT KPC DE BEVERS Waregem 7671 Eric NAESSENS KPC DE BEVERS Waregem



B5 14697 Rudy STANDAERT BLANKENBERGSE PV - 19581 GEORGES DE BOLLE BLANKENBERGSE PV -



B9 14481 Jean-Pierre SENAEVE OOSTENDSE PC - 12770 Pierre T'JONCK OOSTENDSE PC -



B9 12540 Edouard COCKX OOSTENDSE PC - 9370 Patrick D'HONDT OOSTENDSE PC -



B9 17529 Freddy MALFAIT KPC DE BEVERS Waregem 7728 Daniel ROGIER KPC DE BEVERS Waregem



B9 15023 Jeroen DEVISCH PC DEN AKKER Oedelem 15466 Patrick CHRISTIAENS PC DEN AKKER Oedelem



B13 14583 Guy VAN DER VONDER PC DE ZEEMEERMIN Middelkerke 17031 Patrick Joseph HEYMANS PC DE ZEEMEERMIN Middelkerke



B13 14006 Jean-Yves SERON PC OKAPI - Zwevegem 18159 Valentin MABILLE PC OKAPI - Zwevegem



B13 18868 Esteban REINOSO POPERINGSE PETANQUEKOPPEN 17224 David POREZ POPERINGSE PETANQUEKOPPEN



B13 17451 BERNARD BROOTHAERS PC KOKSIJDE 19137 Freddy MINNAERT PC KOKSIJDE



B13 8475 Christian DE TEMMERMAN NIEUWPOORTSE PC - 15679 Jean Jacques CLOSSET NIEUWPOORTSE PC -



B13 14559 Glenn HEINDERSON PC DEN AKKER Oedelem 14555 Lieven DE SMET PC DEN AKKER Oedelem



B13 5796 Ronny VAN HOUTTE PC OKAPI - Zwevegem 14762 Francis STRAGIER PC OKAPI - Zwevegem



B13 14864 Walter LEYSEN BLANKENBERGSE PV - 18605 MARITA BAUWENS BLANKENBERGSE PV -



B13 11635 Gino CAPPELAERE POPERINGSE PETANQUEKOPPEN 18871 Maxime DE CUBBER POPERINGSE PETANQUEKOPPEN



B13 18155 Benjamin MABILLE PC DE ZEEMEERMIN Middelkerke 17213 Philippe DEMEULENAERE PC DE ZEEMEERMIN Middelkerke



(*) Deze ploegen zijn geselecteerd voor het Vlaams Kampioenschap Doublet heren (VKD heren)





















Uitslag Provinciale Kampioenschap Doublet dames 2016





















Plaats licentie 1 speelster 1 club 1 licentie 2 speelster 2 club 2 VKD



A1 9740 Veronique DE BORCHGRAVE KPC DE BEVERS Waregem 13045 Eveline UYTTENHOVE KPC DE BEVERS Waregem *



A2 17711 Fabienne SCHATTEMAN PC DE VUURTOREN 7517 Carine HELLEMANS PC DE GULDEN KAMER Brugge *



A3 3256 Lore COLLE PC DE GULDEN KAMER Brugge 13066 Jenny LEFEVRE PC DE GULDEN KAMER Brugge *



A3 8449 Irma PASTEELS PC KOKSIJDE 14849 Jacqueline BOUCHER NIEUWPOORTSE PC - *



A5 4616 Lucrèse HUYGHE PC DE GULDEN KAMER Brugge 5590 Linda MAENE PC DE GULDEN KAMER Brugge *



A5 2034 Elianne LUCHIE NIEUWPOORTSE PC - 8462 Annie MICHEL NIEUWPOORTSE PC - *



A7 2527 Marie-Rose VAN ELSLANDER PC KORTRIJK - 18167 Françoise BYLTERYEST PC OKAPI - Zwevegem




A7 9406 Odette HOSTE OOSTENDSE PC - 11146 Paula VAN SAN OOSTENDSE PC -




A7 12251 Marianne DEGUELDRE OOSTENDSE PC - 2501 Mariette SCHYVENS OOSTENDSE PC -




A7 10447 Sofie DE KLERCK PC DEN AKKER Oedelem 12638 Karen VANDENBUNDER PC DEN AKKER Oedelem *



A7 17518 Ghislaine PEIRLINCK KPC DE BEVERS Waregem 3428 Monique DE WITTE KPC DE BEVERS Waregem




A7 11985 Ellen VANDENDRIESSCHE PC COLORA Roeselare 11986 Viviane MEULEBROUCK PC COLORA Roeselare *



B1 17599 Sonja DOCHY BLANKENBERGSE PV - 18229 Andrea DE KUNST BLANKENBERGSE PV -




B2 5774 Josée KARREMANS NIEUWPOORTSE PC - 3013 Marie-Thérèse OTTERMANS NIEUWPOORTSE PC -




B3 14480 Rita SEYS OOSTENDSE PC - 16152 Lieve GHEKIERE OOSTENDSE PC -




B3 18604 LINDSAY VAN ACKER BLANKENBERGSE PV - 16231 JUDITH DOLS BLANKENBERGSE PV -




B5 1480 Justine DE RORE PC OKAPI - Zwevegem 14403 Veronique VANHOLLEBEKE PC COLORA Roeselare




B5 9681 Veronique DE WITTE KPC DE BEVERS Waregem 18544 Mieke KINT - DE GROOT PC COLORA Roeselare




B5 15370 Regine MOUTON OOSTENDSE PC - 17338 Aline KNOCKAERT OOSTENDSE PC -




(*) Deze ploegen zijn geselecteerd voor het Vlaams Kampioenschap Doublet dames (VKD dames)












































Provinciale Kampioenschap Doublet

8
Gepost door dirk.vancoillie
mei 2016

 

webcam Markt Waregem

buienradar 3uur
actuele temp.
meteo 48 uur











VRT teletext

kust
centrum
kempen
ardennen












waarnemingen
weerpraatje
volgende dagen











kaart

nu
morgen
















vandaag
morgen
overmorven
nieuws









weeranimaties

neerslag
neerslag
neerslag
binnenland









universiteit

wind
wind
wind
buitenland









Keulen

temperatuur
temperatuur
temperatuur
Sport





























Uitslag Provinciale Kampioenschap Doublet heren 2016


















Plaats licentie 1 speler 1 club 1 licentie 2 speler 2 club 2 VKD
A1 9683 Kenneth HENNION PC GULLEGEM - 9752 Eddy DEROO andere provincie *
A2 10571 Luc TIEBERGIJN PC OKAPI - Zwevegem 3960 Karel DE RORE PC OKAPI - Zwevegem
A3 13229 Nicky KOCKX andere provincie 11641 Steven UYTTENHOVE PC DE GULDEN KAMER Brugge *
A3 5554 Ryan VAN DEN BUSSCHE BLANKENBERGSE PV - 4360 Stefaan DEBURCHGRAEVE BLANKENBERGSE PV - *
A5 9284 Gregory PLUMAT PC DE ZEEMEERMIN Middelkerke 8955 Daniel COLMANT PC DE ZEEMEERMIN Middelkerke *
A5 2906 Hans HEYERICK PC COLORA Roeselare 2864 Ward HEYERICK PC COLORA Roeselare *
A5 7644 Tom MAERTENS PC GULLEGEM - 7688 Bart MAERTENS PC GULLEGEM -
A5 18055 JURGEN ANDRIES BLANKENBERGSE PV - 57 Bjorn BAERT PC DE GULDEN KAMER Brugge *
A9 3312 Kenney LAGROU PC GULLEGEM - 4405 Dietrich VANGEENBERGHE PC COLORA Roeselare
A9 3748 Koen VANDAMME PC GULLEGEM - 4258 Kristof ROSSEEUW PC COLORA Roeselare *
A9 3568 Daniel DEBOUGE PC DE GULDEN KAMER Brugge 878 Karel PEETERS PC DE GULDEN KAMER Brugge
A9 46 Rudy CLAEYS PC DEN AKKER Oedelem 12458 Henk DE NEVE PC DEN AKKER Oedelem *
A13 3088 Francies LIBBRECHT KPC DE BEVERS Waregem 13609 Johan VAN COILLIE PC COLORA Roeselare
A13 16884 Guy HAESELEER OOSTENDSE PC - 16324 Hubert VIGNE OOSTENDSE PC -
A13 15082 Kevin DHONDT PC DEN AKKER Oedelem 9320 Jozef VAN DE GINSTE PC DEN AKKER Oedelem
A13 42 Gustave DEVOLDERE PC GULLEGEM - 11107 Jacques LOMMENS PC GULLEGEM -
A13 7162 Jean-Pierre DEWEERDT PC GULLEGEM - 9028 Franky BRUYNEEL PC GULLEGEM -
A13 32 Peter DE RORE PC OKAPI - Zwevegem 6511 Pascal FORNEVILLE PC COLORA Roeselare *
A13 12504 Daniel DOUILLET NIEUWPOORTSE PC - 993 Jean-Marie CORNELIS NIEUWPOORTSE PC -
A13 15591 Geert VANDERHAEGHE OOSTENDSE PC - 7154 Eddy WETS OOSTENDSE PC -
A13 10756 Vincent VAN LOOCKE PC COLORA Roeselare 4925 Nick DE GROOTE PC DE GULDEN KAMER Brugge *
A13 3155 Johan MEERSDOM PC KOKSIJDE 14098 Pascal AUGÉ PC COLORA Roeselare
A13 4351 Thierry HOVELAQUE PC GULLEGEM - 9064 Joël COQUEL PC GULLEGEM -
A13 3546 Emmanuel SLINGENEYER BLANKENBERGSE PV - 9354 Lothar BOERJAN PC DE GULDEN KAMER Brugge *
B1 19522 Christophe LOMBARD PC COLORA Roeselare 9867 Tom DENEIR PC COLORA Roeselare
B2 7383 Joseph DE DONCKER NIEUWPOORTSE PC - 16778 Victor CAUDRON NIEUWPOORTSE PC -
B3 15507 Pascal VERSTRAETE OOSTENDSE PC - 17337 Eddy DECLOEDT OOSTENDSE PC -
B3 15204 Kevin GALLE PC KORTRIJK - 15227 Vicky WILLEMIJN PC KORTRIJK -
B5 8455 Dominique MANNECHEZ PC DE GULDEN KAMER Brugge 17027 Matthias DEMAN PC COLORA Roeselare
B5 18210 Patrick MINNAERT KPC DE BEVERS Waregem 7671 Eric NAESSENS KPC DE BEVERS Waregem
B5 14697 Rudy STANDAERT BLANKENBERGSE PV - 19581 GEORGES DE BOLLE BLANKENBERGSE PV -
B9 14481 Jean-Pierre SENAEVE OOSTENDSE PC - 12770 Pierre T'JONCK OOSTENDSE PC -
B9 12540 Edouard COCKX OOSTENDSE PC - 9370 Patrick D'HONDT OOSTENDSE PC -
B9 17529 Freddy MALFAIT KPC DE BEVERS Waregem 7728 Daniel ROGIER KPC DE BEVERS Waregem
B9 15023 Jeroen DEVISCH PC DEN AKKER Oedelem 15466 Patrick CHRISTIAENS PC DEN AKKER Oedelem
B13 14583 Guy VAN DER VONDER PC DE ZEEMEERMIN Middelkerke 17031 Patrick Joseph HEYMANS PC DE ZEEMEERMIN Middelkerke
B13 14006 Jean-Yves SERON PC OKAPI - Zwevegem 18159 Valentin MABILLE PC OKAPI - Zwevegem
B13 18868 Esteban REINOSO POPERINGSE PETANQUEKOPPEN 17224 David POREZ POPERINGSE PETANQUEKOPPEN
B13 17451 BERNARD BROOTHAERS PC KOKSIJDE 19137 Freddy MINNAERT PC KOKSIJDE
B13 8475 Christian DE TEMMERMAN NIEUWPOORTSE PC - 15679 Jean Jacques CLOSSET NIEUWPOORTSE PC -
B13 14559 Glenn HEINDERSON PC DEN AKKER Oedelem 14555 Lieven DE SMET PC DEN AKKER Oedelem
B13 5796 Ronny VAN HOUTTE PC OKAPI - Zwevegem 14762 Francis STRAGIER PC OKAPI - Zwevegem
B13 14864 Walter LEYSEN BLANKENBERGSE PV - 18605 MARITA BAUWENS BLANKENBERGSE PV -
B13 11635 Gino CAPPELAERE POPERINGSE PETANQUEKOPPEN 18871 Maxime DE CUBBER POPERINGSE PETANQUEKOPPEN
B13 18155 Benjamin MABILLE PC DE ZEEMEERMIN Middelkerke 17213 Philippe DEMEULENAERE PC DE ZEEMEERMIN Middelkerke
(*) Deze ploegen zijn geselecteerd voor het Vlaams Kampioenschap Doublet heren (VKD heren)


















Uitslag Provinciale Kampioenschap Doublet dames 2016


















Plaats licentie 1 speelster 1 club 1 licentie 2 speelster 2 club 2 VKD
A1 9740 Veronique DE BORCHGRAVE KPC DE BEVERS Waregem 13045 Eveline UYTTENHOVE KPC DE BEVERS Waregem *
A2 17711 Fabienne SCHATTEMAN PC DE VUURTOREN 7517 Carine HELLEMANS PC DE GULDEN KAMER Brugge *
A3 3256 Lore COLLE PC DE GULDEN KAMER Brugge 13066 Jenny LEFEVRE PC DE GULDEN KAMER Brugge *
A3 8449 Irma PASTEELS PC KOKSIJDE 14849 Jacqueline BOUCHER NIEUWPOORTSE PC - *
A5 4616 Lucrèse HUYGHE PC DE GULDEN KAMER Brugge 5590 Linda MAENE PC DE GULDEN KAMER Brugge *
A5 2034 Elianne LUCHIE NIEUWPOORTSE PC - 8462 Annie MICHEL NIEUWPOORTSE PC - *
A7 2527 Marie-Rose VAN ELSLANDER PC KORTRIJK - 18167 Françoise BYLTERYEST PC OKAPI - Zwevegem

A7 9406 Odette HOSTE OOSTENDSE PC - 11146 Paula VAN SAN OOSTENDSE PC -

A7 12251 Marianne DEGUELDRE OOSTENDSE PC - 2501 Mariette SCHYVENS OOSTENDSE PC -

A7 10447 Sofie DE KLERCK PC DEN AKKER Oedelem 12638 Karen VANDENBUNDER PC DEN AKKER Oedelem *
A7 17518 Ghislaine PEIRLINCK KPC DE BEVERS Waregem 3428 Monique DE WITTE KPC DE BEVERS Waregem

A7 11985 Ellen VANDENDRIESSCHE PC COLORA Roeselare 11986 Viviane MEULEBROUCK PC COLORA Roeselare *
B1 17599 Sonja DOCHY BLANKENBERGSE PV - 18229 Andrea DE KUNST BLANKENBERGSE PV -

B2 5774 Josée KARREMANS NIEUWPOORTSE PC - 3013 Marie-Thérèse OTTERMANS NIEUWPOORTSE PC -

B3 14480 Rita SEYS OOSTENDSE PC - 16152 Lieve GHEKIERE OOSTENDSE PC -

B3 18604 LINDSAY VAN ACKER BLANKENBERGSE PV - 16231 JUDITH DOLS BLANKENBERGSE PV -

B5 1480 Justine DE RORE PC OKAPI - Zwevegem 14403 Veronique VANHOLLEBEKE PC COLORA Roeselare

B5 9681 Veronique DE WITTE KPC DE BEVERS Waregem 18544 Mieke KINT - DE GROOT PC COLORA Roeselare

B5 15370 Regine MOUTON OOSTENDSE PC - 17338 Aline KNOCKAERT OOSTENDSE PC -

(*) Deze ploegen zijn geselecteerd voor het Vlaams Kampioenschap Doublet dames (VKD dames)


















Clubkampioenschap

3
Gepost door ghislaine
mei 2016

Beste clubleden,

26 mannen en 11 vrouwen hebben een dag lang het beste van zichzelf gegeven om tenslotte identiek dezelfde kampioenen te hebben als in ...2014.

Het was al snel duidelijk dat de kampioenen van vorig jaar zichzelf niet zouden opvolgen. Maria Flo strandde in de kwartfinales tegen Eliane en Danny had de achtste finales niet overleefd.

Uislagen van de kwartfinales

Dames
Ghislène - Lucrèce: 13-7
Monique - Vero DB: 13-12
Ginette - Antoinette: 13-6
Eliane - Maria: 13-11

Heren
Tony - Johan V. : 9-13
Willy R. - Stephan: 13-7
Frans - Johan A.: 6-13
Georges - Jean-Pierre: 6-13

Uitslagen van de halve finales

Dames
Eliane - Ginette: 13-5
Ghislaine - Monique: 12-13

Heren

Johan A. - Johan V.: 4-13
Willy -Jean-Pierre: 11-13

Finales

Dames
De dames die ons zo goed bedienen aan de bar kunnen dus ook een serieus stukje petanque spelen. Het werd dan ook een mooie finale. Het leek gespeeld voor Eliane bij een 8-4 stand doch Monique vocht terug tot 8-8. Maar de immer rustige Eliane maakte het dan koelbloedig af met 13-8.

Heren
Een spannende wedstrijd is het wel het minste dat je kunt zeggen over deze wedstrijd. Via 3-3 en 6-6 ging het naar 11-12 voor Johan. In de ultieme slotfase kon Johan het winnende putje scoren.

2 mooie en verdiende kampioenen na een door Nancy en Frank werkelijk perfect georganiseerde dag.

Clubkampioenschap

2
Gepost door ghislaine
mei 2016

Intussen ook een dikke proficiat aan beide clubkampioenen van het clubkampioenschap van gisteren. Eliane Allaert won het gisteren in een spannende finale tegen Monique. Bij de heren was het ditmaal Verbeke Johan die de titel van clubkampioen verdiende in een spannende strijd tegen Jean-Pierre Michels.
Foto van de clubkampioene en clubkampioen volgen nog tezamen met de uitslagen van de finales.

1 2 3 4 ... 6 Volgende

Contactinformatie

E-mail: info@pcdebevers.be
Straat: Meersstraat 5
Locatie: 8790 Waregem
Telefoon: 0474/72.74.77

Bezig...