Provinciaal kampioen

15
Gepost door ghislaine
augustus 2016

 

Sinds gisteren hebben wij bij De Bevers een Provinciaal kampioen individueel in ons midden.

Deze jongedame had gisteren een super dagje in Oostende.

Een welverdiende proficiat aan ons,

 

EVELINE

Uitslag 50-plus circuit 7 PC De Zeemeermin Middelkerke 30 juni 2016

2
Gepost door dirk.vancoillie
juli 2016

 

Uitslag 50-plus circuit 7 PC De Zeemeermin Middelkerke 30 juni 2016







Heren







Rang speler 1 speler 2 winst + / -
1 Minnaert Patrick Naessens Eric 3 29
2 Van Gamp Michel Wallez Jean-Marie 3 24
3 Salvi Pietro Emilio Pieters Servais 3 24
4 Mestdagh Arseen Vandeweghe André 3 20

Wouters Gibbe Lippens Norbert 3 20
6 Phlyppo Frans Paelinck Paul 3 16
7 Millemaci Filippo Ravays Frieda 3 14
8 De Cloedt Eddy Pierre Jean 2 16
9 Butzen Roland Stragier Francis 2 14

Starck Jean-Pierre Sweers Alexandre 2 14
11 Mouton Geert Rogier Dany 2 13

Verstraete Freddy De Craemer Guido 2 13
13 Felies Josephine Collewaert Théo 2 12

Cornelis Jean-Marie Douillet Daniel 2 12
15 Gilbert André Isselée Johan 2 11
16 Michiels Jean-Pierre Van Brackel Christiane 2 9
17 Van den Hemel Julien Gielis François 2 8

Michels Jean-Pierre Geldof Silvère 2 8

Schatteman Fabienne Laureyn Geert 2 8
20 Caudron Victor Dedoncker Joseph 2 7
21 Lommens Jacques Verhoeye Christian 2 6
22 Stassart Didier Clement Christian 2 5

Vanhollebeke Jacques Deneire Frank 2 5

Drobczynski Christian Declerck Marc 2 5

Devoldere Gustave Bruyneel Franky 2 5
26 Meskens Leopold Saint-Remy Jean-Claude 2 4
27 Cockx Edouard D'Hondt Patrick 2 -1
28 Compernol Johnny Vanwijnsberghe Johnny 2 -2
29 Standaert Rudy De Bolle Georges 2 -5
30 Libbrecht Frans Van Coillie Johan 1 3

Thielens Joëlle Cauvin Gilbert 1 3
32 Wauters Paul De Filete Frederik 1 -1
33 Vandekerckhove Ronny Palet Etienne 1 -2

Pasteels Irma Voeten Louis 1 -2
35 Coppens Dirk Keppens Freddy 1 -4

Staes Edward Fockenoy Yolande 1 -4
37 Vigne Hubert Degueldere Marianne 1 -5

Vanderhaeghe Geert Hoste Odette 1 -5
Maatschappelijke zetel:







Petanque Federatie Vlaanderen VZW Zuiderlaan 13







9000 Gent







ondernemingsnummer: 0418.483.437 E-mail: secretariaat@pfv.be







Tel: 09 243 11 40







www.pfv.be







Provinciale zetel:







Magda Cafmeyerstraat 17







8310 Sint-Kruis (Brugge)







IBAN: BE72 3631 0278 8516 BIC: BBRUBEBB







E-mail: lucien-vanhoutte@pfv.be GSM: 0491 25 79 04







www.petanque-wvl.be







Secretariaat administratief







directeur Stefan Colle Tieltsestraat 48







8531 Hulste







E-mail: stefaan.colle@telenet.be







Secretariaat sport







adjunct directeur sport Gustave Devoldere Lauwestraat 124







8560 Wevelgem







E-mail: gustave.devoldere@telenet.be Tel: 056 32 45 73







GSM: 0485 98 78 01







39 Blommaert François Breugelmans Guido 1 -6

De Smet Lieven Vanden Bossche Marc 1 -6
41 Dequidt Frank Vens Claude 1 -7
42 Santini Bruno Destercke Christian 1 -8
43 Hovelaque Thierry Coquel Joël 1 -11

De Langhe Noël Loosveldt Wally 1 -11
45 Colmant Daniël Demeuse Yvette 1 -12
46 Deschacht Marc Keuckeleire Dirk 1 -13
47 Bonny Roger Inghelbrecht Michel 1 -14
48 Meersdom Johan Maerten Paul 1 -15

Cousin Alfred Ottermans Marie-Thérèse 1 -15

Van Damme Luc Lorson Jean 1 -15
51 Devos Ivan Baillière Sonja 1 -19
52 Malfait Freddy Tant Luc 0 -15
53 Haeseleer Guy Crombez Gerda 0 -18
54 Bonte Pol Vanmaele Pedro 0 -19
55 Persyn Chris Bouckenaere Jean 0 -22
56 Heymans Patrick Demeulenaere Philippe 0 -26
57 Vanvelthem Marcel Dujardin Michel 0 -27
Dames







Rang speelster 1 speelster 2 winst + / -
1 Hellemans Carine De Knock Nicole 3 18
2 Luchie Elianne Boucher Jacqueline 3 6
3 Geerts Enny Heuninck Anne-Marie 2 18
4 Lombaert Ginette D'haeyere Gaby 2 9
5 Foucart Suzy Godichaux Jeannine 2 7

Poulin Marie-Madeleine Content Marie-Louise 2 7
7 Bauwens Marita Vanlandschoot Denise 2 5
8 Peirlinck Ghislaine Boonaert Lucrèce 1 -3

Sonjeau Jeanine Calloud de Faudour Fabienne 1 -3
10 Mouton Regine Knockaert Aline 1 -5

De Witte Veronique Deley Claudine 1 -5
12 De Wulf Marie-José Duprez Christine 1 -8

Seys Katherina Bonnet Nadine 1 -8
14 Allaert Eliane De Witte Monique 1 -10
15 Verplancke Anne-Mie Lauwers Maria 1 -14

Broutin Liliane Osi Lia 0 -14









kaart petanque-clubs linkerkant : sport->boules







aanmelden







Petanque WVL







Petanque OVL







Meteoblue







Uitslag 50-plus circuit 6 Oostendse PC 23 juni 2016

24
Gepost door dirk.vancoillie
juni 2016

 

Uitslag 50-plus circuit 6 Oostendse PC 23 juni 2016




Heren




Rang speler 1 speler 2 winst + / -
1 Caudron Victor Dedoncker Joseph 3 28
2 Senaeve Luc Vanderhaeghe Geert 3 26
3 Mouton Geert De Langhe Noël 3 22
4 Callebert Willy Lonneville Roland 3 14
5 Schatteman Fabienne Laureyn Geert 3 11
6 Butzen Roland Stragier Francis 2 19
7 Van Couwenberghe Luc Verleye Willy 2 15
8 Santini Bruno Destercke Christian 2 14
9 Verstraete Freddy De Craemer Guido 2 11
10 Bonte Pol Vanmaele Pedro 2 10

Bonny Roger Inghelbrecht Michel 2 10
12 Devoldere Gustave Bruyneel Franky 2 9

Meersdom Johan Maerten Paul 2 9
14 Cockx Edouard D'Hondt Patrick 2 7
15 Deschacht Marc Keuckeleire Dirk 2 7
16 Loncke Tony Puystiens Marie-Rose 2 4
17 Compernol Johnny Vanwijnsberghe Johnny 2 2
18 Vandekerckhove Ronny Palet Etienne 2 -1

Wouters Gibbe Lippens Norbert 2 -1
20 Meskens Leopold Saint-Remy Jean-Claude 2 -3
21 Hovelaque Thierry Coquel Joël 1 2
22 De Smet Lieven Vanden Bossche Marc 1 1
23 De Cloedt Eddy Pierre Jean 1 -1
24 Wauters Paul De Backer L. 1 -2

Libbrecht Frans Van Coillie Johan 1 -2

Douillet Daniel Closset Jean-Jacques 1 -2
27 Broothaerts Bernard Van Loock Julien 1 -4
28 De Temmerman Christian Stassart Didier 1 -7
29 Minnaert Patrick Naessens Eric 1 -9

Dujardin Michel Arnhem Dominique 1 -9

Haeseleer Guy Crombez Gerda 1 -9
32 Devloo Norbert Faghel Noël 1 -10
33 Michels Jean-Pierre Loosveldt Wally 1 -11
34 Standaert Rudy Tant Luc 1 -15
35 Van den Hemel Julien Gielis François 1 -17
36 Vigne Hubert Degueldere Marianne 0 -16
37 Coppens Dirk Keppens Freddy 0 -19
38 Van der Vonder Guy Binnebeek Emile 0 -22
Maatschappelijke zetel:




Petanque Federatie Vlaanderen VZW Zuiderlaan 13




9000 Gent




ondernemingsnummer: 0418.483.437 E-mail: secretariaat@pfv.be




Tel: 09 243 11 40




www.pfv.be




Provinciale zetel:




Magda Cafmeyerstraat 17




8310 Sint-Kruis (Brugge)




IBAN: BE72 3631 0278 8516 BIC: BBRUBEBB




E-mail: lucien-vanhoutte@pfv.be GSM: 0491 25 79 04




www.petanque-wvl.be




Secretariaat administratief




directeur Stefan Colle Tieltsestraat 48




8531 Hulste




E-mail: stefaan.colle@telenet.be




Secretariaat sport




adjunct directeur sport Gustave Devoldere Lauwestraat 124




8560 Wevelgem




E-mail: gustave.devoldere@telenet.be Tel: 056 32 45 73




GSM: 0485 98 78 01




39 Cousin Alfred Ottermans Marie-Thérèse 0 -25
40 Heymans Patrick Sonjeau Jeanine 0 -30
Dames




Rang speelster 1 speelster 2 winst + / -
1 De Witte Monique Allaert Eliane 3 23
2 Geerts Enny Heuninck Anne-Marie 3 19
3 Luchie Elianne Boucher Jacqueline 2 8
4 Hellemans Carine Vannieuwenhuyse Mady 2 6
5 De Witte Veronique Deley Claudine 2 3
6 Peirlinck Ghislaine Boonaert Lucrèce 2 2
7 Michel Annie Ravays Frieda 2 -1
8 Lefevre Charlotte Laforce Christine 1 1
9 Dochy Sonja Foucart Suzy 1 -2
10 Maene Linda Huyghe Lucrèce 1 -6
11 Van Brackel Christiane Minnekens Christiane 1 -11
12 Thielens Joëlle Gomy Maggy 1 -12
13 Mouton Regine Knockaert Aline 0 -10
14 Verplancke Anne-Mie Lauwers Maria 0 -20






aanmelden




Petanque WVL




Petanque OVL




Meteoblue




Uitslag 50-plus circuit 5 Nieuwpoortse PC 16 juni 2016

20
Gepost door dirk.vancoillie
juni 2016

 

Uitslag 50-plus circuit 5 Nieuwpoortse PC 16 juni 2016





















Heren





















Plaats speler 1 speler 2 winst + /
-








1 De Cloedt Eddy Pierre Jean 3 35







2 Mouton Geert Rogier Dany 3 34







3 Dequidt Frank Vens Claude 3 22







4 Cornelis Jean-Marie Douillet Daniel 3 16







5 Lommens Jacques Verhoeye Christian 3 11







6 Bonny Roger Wauters Paul 3 6







7 Cockx Edouard D'Hondt Patrick 2 20







8 Senaeve Luc Mestdagh Arseen 2 15







9 Devloo Norbert Faghel Noël 2 13







10 De Temmerman Christian Stassart Didier 2 11








Stragier Francis Butzen Roland 2 11








Vanderhaeghe Geert Wets Eddy 2 11







13 Wouters Gibbe Lippens Norbert 2 10







14 Libbrecht Frans Van Coillie Johan 2 9








Vanhollebeke Jacques Deneire Frank 2 9







16 Vanwijnsberghe Johnny Compernol Johnny 2 8








Warnez Ria Baaziz Marc 2 8







18 Vanranst Willy Persyn Chris 2 7







19 Vandekerckhove Ronny Palet Etienne 2 4








Hovelaque Thierry Coquel Joël 2 4







21 Vigne Hubert Degueldere Marianne 2 2







22 Dedoncker Joseph Caudron Victor 2 1








Soete Donat Bouckenaere Jean 2 -1







24 Maertens Germain Van Couwenberghe Luc 1 8







25 Dujardin Michel Arnhem Dominique 1 1








De Bolle Georges Standaert Rudy 1 1







27 Santini Bruno Destercke Christian 1 0







28 Cousin Alfred Ottermans Marie-Thérèse 1 -1







29 Drobczynski Christian Declerck Marc 1 -4







30 Michels Jean-Pierre Geldof Silvère 1 -5







31 Pasteels Irma Voeten Louis 1 -7







32 Broothaerts Bernard Van Loock Julien 1 -9







33 Minnaert Patrick Naessens Eric 1 -11







34 Devos Ivan Baillière Sonja 1 -12








Cauwelier Roland Alderweireld Annie 1 -12







36 Lamme Edgard Marcolini Armando 1 -14







37 Naessens Jordaan De Langhe Noël 1 -15







37 Haeseleer Guy Jacobs Michel 1 -15







39 De Smet Lieven Vanden Bossche Marc 1 -16







40 Deschacht Marc Keuckeleire Dirk 1 -18







41 Malfait Freddy Tant Luc 0 -11







42 Meersdom Johan Maerten Paul 0 -16







43 Devoldere Gustave Bruyneel Franky 0 -20







44 Schikorr Jacques Sanchez Garcia Miguel 0 -24







45 Van den Hemel Julien Crombez Gerda 0 -32







46 Staes Edward Fockenoy Yolande 0 -34







Dames





















Plaats speelster 1 speelster 2 winst + /
-








1 Geerts Enny Heuninck Anne-Marie 3 25







2 Hellemans Carine Vannieuwenhuyse Mady 3 24







3 Broutin Liliane Masselis Rita 3 18







4 Maene Linda Huyghe Lucrèce 2 7







5 De Witte Monique Allaert Eliane 2 5







6 Dochy Sonja Foucart Suzy 2 5







7 Luchie Elianne Boucher Jacqueline 2 2







8 Michel Annie De Schepper Monique 2 1







9 Peirlinck Ghislaine Boonaert Lucrèce 1 4







10 Lefevre Charlotte Hoste Odette 1 -1







11 Lombaert Ginette D'haeyere Gaby 1 -4







12 De Greef Rosette De Baets Miranda 1 -7







13 Mouton Regine Knockaert Aline 1 -8







14 Duym Christiane Vanoverbeke Rita 1 -10







15 De Witte Veronique Deley Claudine 1 -11







16 Verplancke Anne-Mie Lauwers Maria 1 -13







17 De Bosscher Marie-Christine Vervaet Marie-Jeanne 0 -19







Klassement 50-plus circuit





















Heren





















plaats lic. club naam deeln. winst 1 2 3 4 5 +/-
1 13936 GUL Dequidt Frank 5 13 3 3 1 3 3 79
2 12540 OOS Cockx Edouard 5 11 2 3 2 2 2 84
3 1853 WAR Mestdagh Arseen 5 11 2 3 3 1 2 62

8157 OOS Senaeve Luc 5 11 2 3 3 1 2 62
5 3088 WAR Libbrecht Frans 5 11 3 2 1 3 2 46

13609 ROE Van Coillie Johan 5 11 3 2 1 3 2 46
7 11107 GUL Lommens Jacques 5 11 2 2 3 1 3 23
8 12504 NIE Douillet Daniel 5 11 3 1 2 2 3 22
9 3592 GUL Vens Claude 4 10 3 3 1
3 70
10 14762 ZWE Stragier Francis 4 10 2 3
3 2 67
11 7728 WAR Rogier Daniel 5 9 1 1 2 2 3 34
12 9087 OOS Bonny Roger 5 9 1 2 1 2 3 12
13 17994 BRU Deschacht Marc 5 9 1 2 3 2 1 -6

18079 BRU Keukeleire Dirk 5 9 1 2 3 2 1 -6
15 2980 ZWE Butzen Roland 3 8
3
3 2 58
16 19799 GUL Verhoeye Christian 3 8
2 3
3 39
17 642 WAR Mouton Geert 4 8 1
2 2 3 37
18 11457 BLA Deneire Frank 4 8 1 2
3 2 32

14280 BLA Vanhollebeke Jacques 4 8 1 2
3 2 32
20 18346 KOK Palet Etienne 4 8
2 1 3 2 23

17091 KOK Vandekerckhove Ronny 4 8
2 1 3 2 23

15591 OOS Vanderhaeghe Geert 4 8
2 3 1 2 23

7154 OOS Wets Eddy 4 8
2 3 1 2 23

9028 GUL Bruyneel Franky 5 8 3 2 1 2 0 23

42 GUL Devoldere Gustave 5 8 3 2 1 2 0 23
26 17711 KNO Schatteman Fabienne 4 8 3 1 2 2
17

18496 KNO Vanvelthem Marcel 4 8 3 1 2 2
17
28 16324 OOS Vigne Hubert 5 8 2 1 1 2 2 -5
29 9370 OOS D'Hondt Patrick 3 7
3 2
2 50
30 17337 OOS Decloedt Eddy 4 7
2 1 1 3 31
31 9741 POP Devloo Norbert 4 7 2 2
1 2 21

10396 POP Faghel Noël 4 7 2 2
1 2 21
33 101482 niet W-VL Stassart Didier 4 7
2 1 2 2 18
34 10618 BLA Destercke Christian 5 7 1 2 2 1 1 -2

11496 KNO Santini Bruno 5 7 1 2 2 1 1 -2
36 17992 OOS Pierre Jean 3 6
2
1 3 39
37 14555 OED De Smet Lieven 4 6 2 1
2 1 19

5939739 niet W-VL Vanden Bossche Marc 4 6 2 1
2 1 19
39 6412 BLA Blommaert François 3 6 2 2 2

11
40 10686 OED Arnhem Dominique 4 6 1 1
3 1 6

60 KNO Dujardin Michel 4 6 1 1
3 1 6
42 8456 GUL Vanwijnsberghe Johnny 4 6 1 2
1 2 4
43 10051 GUL Declerck Marc 4 6
2 2 1 1 2
44 10978 KOK Maerten Paul 5 6 2 1 1 2 0 -7
45 12251 OOS Degueldre Marianne 4 6
1 1 2 2 -20
46 7671 WAR Naessens Eric 5 6 0 1 2 2 1 -24
47 13742 GUL Drobczynski Christian 5 6 0 2 2 1 1 -25
48 9064 GUL Coquel Joël 5 6 1 2 0 1 2 -27
49 16884 OOS Haeseleer Guy 5 6 1 2 1 1 1 -33

19134 OOS Jacobs Michel 5 6 1 2 1 1 1 -33
51 815 KOR Bonte Pol 2 5 2 3


31

6263 KOR Vanmaele Pedro 2 5 2 3


31
53 993 NIE Cornelis Jean-Marie 2 5


2 3 16
54 7878 GUL Compernol Johnny 3 5 1 2

2 12
55 4351 GUL Hovelaque Thierry 3 5 1 2

2 3
56 19581 BLA De Bolle Georges 4 5 1 2
1 1 -6

14697 BLA Standaert Rudy 4 5 1 2
1 1 -6
58 3155 KOK Meersdom Johan 4 5 2 1
2 0 -11
59 18210 WAR Minnaert Patrick 4 5 0
2 2 1 -12
60 17529 WAR Malfait Freddy 5 5 1 1 2 1 0 -38

15501 WAR Tant Luc 5 5 1 1 2 1 0 -38
62 18366 KOK Persyn Chris 2 4
2

2 25
63 4202 NIE Van Boven Raymond 2 4 1 3


18
64 14864 BLA Leysen Walter 2 4 2
2

9
65 2580 WAR Geldof Silvère 3 4
1 2
1 2

5712 WAR Michels Jean-Pierre 3 4
1 2
1 2
67 17469 NIE Van den Hole Jacky 2 4 3 1


-5
68 6751 BRU Callebert Willy 4 4 0 1 1 2
-26

15000 ROE Deleye Marc 4 4 1 1 0 2
-26
70 16907 KNO Lorson Jean 4 4 2 0 0 2
-27

18073 KNO Van Damme Luc 4 4 2 0 0 2
-27
72 18545 WAR De Langhe Noël 5 4 1 0 2 0 1 -53
73 19596 MID Clement Christian 1 3
3


25
74 5383 BRU Gilbert André 2 3
1 2

14
75 9562 GUL Vandamme Patrick 1 3


3
9
76 15192 MID Wauters Paul 1 3



3 6
77 8475 NIE De Temmerman Christian 2 3 1


2 4
78 15400 ROE Vermeersch Jean-Pierre 3 3
1 0 2
-9
79 19189 KOK Bouckenaere Jean 2 3
1

2 -10

2203 KOK Soete Donat 2 3
1

2 -10
81 19702 WAR Loosveldt Wally 2 3
1 2

-14
82 9995 GUL Laruweere Dirk 2 3 2

1
-16
83 3143 OOS Collard Leon 1 2


2
19
84 17688 KOK Vanderheeren Patrick 1 2
2


18
85 2906 ROE Heyerick Hans 1 2


2
15

8455 ROE Mannechez Dominique 1 2


2
15

2363 BRU Tommeleyn Ludo 1 2


2
15
88 18345 niet W-VL Martos Edouard 1 2 2



12

14515 niet W-VL Willems Robbie 1 2 2



12
90 5413 KNO Beuselinck Luc 1 2

2

11

15679 NIE Closset Jean-Jacques 1 2

2

11

2435 ROE Vancoillie Rudy 1 2


2
11

17682 ROE Vierdeel René 1 2


2
11
94 103727 niet W-VL Vercammen Charles 1 2


2
10

106 KNO Vercammen Ernest 1 2


2
10

3534 niet W-VL Wouters Gibbe 1 2



2 10

6885 niet W-VL Lippens Norbert 1 2



2 10
98 5796 ZWE Van Houtte Ronny 1 2 2



9
99 16590 NIE Warnez Ria 1 2



2 8

16584 NIE Baaziz Marc 1 2



2 8
101 16624 BLA Breugelmans Guido 1 2
2


2
102 7383 NIE Dedoncker Joseph 1 2



2 1

16778 NIE Caudron Victor 1 2



2 1
104 13415 KNO De Craemer Guido 1 2


2
-2

17356 KNO Verstraete Freddy 1 2


2
-2
106 15020 MID Mazzini Loredana 1 2
2


-3

14583 MID Van der Vonder Guy 1 2
2


-3
108 16852 KOK Vanranst Willy 2 2
0

2 -6
109 13525 BLA Hoozee Linda 1 2
2


-7

13527 BLA Monte Martin 1 2
2


-7
111 18349 KOK Alderweireld Annie 2 2
1

1 -20

18348 KOK Cauwelier Roland 2 2
1

1 -20

8449 KOK Pasteels Irma 2 2
1

1 -20

9576 KOK Voeten Louis 2 2
1

1 -20
115 18728 OOS Ghyselen Alfons 3 2 2 0 0

-40
116 12838 DEP Cousin Alfred 4 2
0 1 0 1 -55

3013 NIE Ottermans Marie-Thérèse 4 2
0 1 0 1 -55
118 19104 OOS Crombez Gerda 5 2 2 0 0 0 0 -102
119 14885 OED Maertens Germain 1 1



1 8

13252 NIE Van Couwenberghe Luc 1 1



1 8
121 3750 niet W-VL Coppens Dirk 1 1

1

1

10901 KNO Keppens Freddy 1 1

1

1
123 11640 ROE Haelewyn Paul 1 1


1
-1

14100 OOS Inghelbrecht Michel 1 1 1



-1

18033 KOK Tourlousse Roger 1 1
1


-1

14376 KOK Van Haeren Jan 1 1
1


-1

3992 ROE Vandeweghe André 1 1


1
-1
128 9681 WAR De Witte Veronique 1 1
1


-3
129 16237 ROE Mestdagh Herwig 1 1


1
-4

17685 ROE Taillieu Amy 1 1


1
-4
131 3960 ZWE De Rore Karel 1 1 1



-5

14120 ROE Desmet Ferdy 1 1


1
-5

10670 ROE Dewachter Freddy 1 1


1
-5
134 12770 OOS T'Jonck Pierre 1 1

1

-8
135 18451 KOK Van Loock Julien 1 1



1 -9
136 17257 MID Devos Ivan 1 1



1 -12

17256 MID Baillière Sonja 1 1



1 -12
138 18978 ROE De Keyzer Rik 1 1


1
-14

18773 ROE Ghyselen Arnold 1 1


1
-14

101697 niet W-VL Lamme Edgard 1 1



1 -14

19922 DEP Marcolini Armando 1 1



1 -14
142 775 WAR Naessens Jordaan 1 1



1 -15
143 16915 ROE Librecht Marnix 1 1 1



-17
144 5 KNO De Schepper Daniël 2 1
1
0
-19

18687 OED Norree Christian 2 1
1
0
-19
146 17451 KOK Broothaerts Bernard 2 1
0

1 -22
147 14375 KOK Staes Edward 2 1

1
0 -30
148 17521 ZWE Laureyn Geert 2 1 1

0
-35
149 18136 WAR Vallaeys Michel 3 1 1 0
0
-36
150 15551 BRU Lonneville Roland 2 1 0
1

-44
151 18468 KOK Groeseneken Nadine 1 0
0


-15

19137 KOK Minnaert Freddy 1 0
0


-15
153 9997 ROE D'Hondt Liévin 1 0


0
-21

19138 ROE Vantomme Jean-Daniël 1 0


0
-21
155 12541 BLA Foucart Suzy 1 0

0

-22
156 17057 NIE Schikorr Jacques 1 0



0 -24

19968 NIE Sanchez Garcia Miguel 1 0



0 -24
158 18772 ROE Fiems Johan 1 0


0
-26

19020 ROE Jonsen Noëlla 1 0


0
-26
160 15113 GUL Broutin Liliane 1 0 0



-27
161 15388 DEP Gruwier Freddy 1 0
0


-28

14006 ZWE Seron Jean-Yves 1 0
0


-28
163 9371 OOS Van den Hemel Julien 1 0



0 -32
164 17687 KOK Fockenoy Yolande 1 0



0 -34
Dames





















plaats lic.
naam deeln. winst 1 2 3 4 5 +/-
1 7517 BRU Hellemans Carine 5 13 3 2 3 2 3 88

7519 BRU Vannieuwenhuyse Mady 5 13 3 2 3 2 3 88
3 14849 NIE Boucher Jacqueline 5 13 3 3 3 2 2 72

2034 NIE Luchie Elianne 5 13 3 3 3 2 2 72
5 4616 BRU Huyghe Lucrèce 5 9 1 2 2 2 2 35

5590 BRU Maene Linda 5 9 1 2 2 2 2 35
7 15113 GUL Broutin Liliane 4 8
2 1 2 3 22

10052 GUL Masselis Rita 4 8
2 1 2 3 22
9 14464 WAR Boonaert Lucrèce 5 8 2 2 2 1 1 18

17518 WAR Peirlinck Ghislaine 5 8 2 2 2 1 1 18
11 15502 WAR Allaert Eliane 5 8 2 1 2 1 2 -4

3428 WAR De Witte Monique 5 8 2 1 2 1 2 -4
13 14401 BRU Lauwers Maria 5 6 1 0 2 2 1 -39

14400 BRU Verplancke Anne-Mie 5 6 1 0 2 2 1 -39
15 3558 niet W-VL Geerts Enny 2 5

2
3 47

2349 niet W-VL Heuninck Anne-Marie 2 5

2
3 47
17 3895 GUL De Wulf Marie-José 3 5 1
1 3
14

18165 GUL Duprez Christine 3 5 1
1 3
14
19 17599 BLA Dochy Sonja 4 5 0 2
1 2 -21

12541 BLA Foucart Suzy 4 5 0 2
1 2 -21
21 9277 OOS Laforce Christine 2 4 2 2


6
22 8462 NIE Michel Annie 2 4 2


2 0
23 17338 OOS Knockaert Aline 4 4
1 1 1 1 -35

15370 OOS Mouton Regine 4 4
1 1 1 1 -35
25 9406 OOS Hoste Odette 2 3
2

1 1
26 1625 WAR D'haeyere Gaby 3 3
1 1
1 -18

1203 WAR Lombaert Ginette 3 3
1 1
1 -18
28 18546 WAR Deley Claudine 4 3 1
0 1 1 -40
29 2501 OOS Schyvens Mariette 1 2
2


8
30 4189 OOS Bonnet Nadine 1 2 2



7

16949 OOS Seys Katherina 1 2 2



7
32 11146 OOS Van San Paula 1 2
2


2
33 18831 NIE De Schepper Monique 1 2



2 1
34 2886 NIE Ledroit Annie 1 2 2



-1
35 12251 OOS Degueldere Marianne 1 2 2



-2
36 18605 BLA Bauwens Marita 2 2 1
1

-26

19777 BLA Vanlandschoot Denise 2 2 1
1

-26
38 9681 WAR De Witte Veronique 3 2

0 1 1 -32
39 3690 OOS Lefevre Charlotte 1 1



1 -1
40 17452 NIE De Greef Rosette 1 1



1 -7

14881 NIE De Baets Miranda 1 1



1 -7
42 15697 ZWE Gryzon Ginette 1 1 1



-8
43 17687 KOK Fockenoy Yolande 1 1
1


-9

18137 KOK Vandeweghe A 1 1
1


-9
45 16006 NIE Duym Christiane 1 1



1 -10

19681 NIE Vanoverbeke Rita 1 1



1 -10
47 17402 MID Demeuse Yvette 1 0
0


-10

17086 MID Hoferlin Regine 1 0
0


-10
49 18921 NIE De Bosscher Marie-Christine 1 0



0 -19

18047 NIE Vervaet Marie-Jeanne 1 0



0 -19

Uitslag 50-plus circuit 4 PC colora Roeselare 9 juni 2016

20
Gepost door dirk.vancoillie
juni 2016

 

Uitslag 50-plus circuit 4 PC colora Roeselare 9 juni 2016



Heren



Plaats speler 1 speler 2 winst + / -
1 Libbrecht Frans Van Coillie Johan 3 26

Stragier Francis Butzen Roland 3 26
3 Vandekerckhove Ronny Palet Etienne 3 20

Vanhollebeke Jacques Deneire Frank 3 20
5 Dujardin Michel Arnhem Dominique 3 19
6 Dequidt Frank Vandamme Patrick 3 9
7 Cockx Edouard Collard Leon 2 19
8 De Smet Lieven Vanden Bossche Marc 2 15

Callebert Willy Tommeleyn Ludo 2 15

Heyerick Hans Mannechez Dominique 2 15
11 Van Damme Luc Lorson Jean 2 12

Bonny Roger Stassart Didier 2 12
13 Devoldere Gustave Bruyneel Franky 2 11

Vancoillie Rudy Vierdeel René 2 11
15 Vercammen Charles Vercammen Ernest 2 10
16 Deleye Marc Vermeersch Jean-Pierre 2 9
17 Naessens Eric Minnaert Patrick 2 8
18 Mouton Geert Rogier Dany 2 6
19 Schatteman Fabienne Vanvelthem Marcel 2 5
20 Meersdom Johan Maerten Paul 2 4
21 Cornelis Jean-Marie Douillet Daniel 2 0
22 Verstraete Freddy De Craemer Guido 2 -2
23 Vigne Hubert Degueldere Marianne 2 -4
24 Deschacht Marc Keuckeleire Dirk 2 -6
25 Haeseleer Guy Jacobs Michel 1 1
26 Vandeweghe André Haelewyn Paul 1 -1

Devloo Norbert Faghel Noël 1 -1
28 Senaeve Luc Mestdagh Arseen 1 -4

Taillieu Amy Mestdagh Herwig 1 -4
30 Dewachter Freddy Desmet Ferdy 1 -5
31 Malfait Freddy Tant Luc 1 -6

Santini Bruno Destercke Christian 1 -6
33 Vanderhaeghe Geert Wets Eddy 1 -6
34 Vanwijnsberghe Johnny Coquel Joël 1 -8
35 Drobczynski Christian Declerck Marc 1 -9
36 De Cloedt Eddy Pierre Jean 1 -11
37 De Bolle Georges Standaert Rudy 1 -12
38 Ghyselen Arnold De Keyzer Rik 1 -14
Maatschappelijke zetel:



Petanque Federatie Vlaanderen VZW Zuiderlaan 13



9000 Gent



ondernemingsnummer: 0418.483.437 E-mail: secretariaat@pfv.be



Tel: 09 243 11 40



www.pfv.be



Provinciale zetel:



Magda Cafmeyerstraat 17



8310 Sint-Kruis (Brugge)



IBAN: BE72 3631 0278 8516 BIC: BBRUBEBB



E-mail: lucien-vanhoutte@pfv.be GSM: 0491 25 79 04



www.petanque-wvl.be



Secretariaat administratief



directeur Stefan Colle Tieltsestraat 48



8531 Hulste



E-mail: stefaan.colle@telenet.be



Secretariaat sport



adjunct directeur sport Gustave Devoldere Lauwestraat 124



8560 Wevelgem



E-mail: gustave.devoldere@telenet.be Tel: 056 32 45 73



GSM: 0485 98 78 01




Lommens Jacques Laruweere Dirk 1 -14
40 De Langhe Noël Vallaeys Michel 0 -16

De Schepper Daniël Norree Christian 0 -16
42 Vantomme Jean-Daniël D'Hondt Liévin 0 -21
43 Fiems Johan Jonsen Noëlla 0 -26
44 Laureyn Geert Crombez Gerda 0 -30
45 Cousin Alfred Ottermans Marie-Thérèse 0 -32
Dames



Plaats speelster 1 speelster 2 winst + / -
1 De Wulf Marie-José Duprez Christine 3 16
2 Maene Linda Huyghe Lucrèce 2 16
3 Broutin Liliane Masselis Rita 2 15
4 Hellemans Carine Vannieuwenhuyse Mady 2 5
5 Luchie Elianne Boucher Jacqueline 2 2
6 Verplancke Anne-Mie Lauwers Maria 2 -1
7 De Witte Monique Allaert Eliane 1 -4
8 Peirlinck Ghislaine Boonaert Lucrèce 1 -5
9 De Witte Veronique Deley Claudine 1 -8
10 Mouton Regine Knockaert Aline 1 -9
11 Dochy Sonja Foucart Suzy 1 -9

Vorige 1 2 3 4 5 ... 8 Volgende

Contactinformatie

E-mail: info@pcdebevers.be
Straat: Meersstraat 5
Locatie: 8790 Waregem
Telefoon: 0474/72.74.77

Bezig...