PIB

25
Gepost door dirk.vancoillie
april 2016

De Dames zijn goed bezig, op naar VIB-Oostende op 4 september
Uitslag Provinciale Interclub Beker Dames 2016
Rang Club Overw +/-

1 PC Den Akker Oedelem 12 59 *
2 PC De Gulden Kamer Brugge 11 51 *
3 KPC De Bevers Waregem 8 22 *
4 PC Okapi Zwevegem 8 -16 *
5 PC Colora Roeselare 7 4

6 Blankenbergse PV 5 -21

7 PC De Zeemeermin Middelkerke 4 -76

(*) Deze ploegen zijn geselecteerd voor de Vlaamse Interclub Beker (VIB)
Uitslag Provinciale Interclub Beker Heren 2016
Rang Club Overw +/-
1 PC Colora Roeselare 13 112 *
2 PC Gullegem 12 63 *
3 PC De Gulden Kamer Brugge 10 54 *
4 PC De Zeemeermin Middelkerke 9 18
5 PC Okapi Zwevegem 8 28
6 Blankenbergse PV 8 9
7 Poperingse Petanquekoppen 8 2
8 PC Den Akker Oedelem 6 -37
9 KPC De Bevers Waregem 5 -50
10 PC De Vuurtoren Knokke-Heist 4 -69
11 PC Koksijde 3 -92
(*) Deze ploegen zijn geselecteerd voor de Vlaamse Interclub Beker (VIB)

50-tornooi

15
Gepost door dirk
april 2016

Het goed verlopen 50+-tornooi van De Bevers werd gewonnen door Okapi

(Freddy B., Luc T. en Ronny V.) voor De Bevers (Frans, Marc D. en Bernard D.).

Oostende eindige 3e, Gullegem 4e en

De Bevers (Geert, Danny en Gerorges D.) mooi 5e

uitslag indoor/Wintercompetitie 2015-2016/Meli-Melo 2015 & 2016

12
Gepost door dirk.vancoillie
april 2016

 

webcam Markt Waregem buienradar 3uur actuele temp. meteo 48 uur







newspapermap
VRT teletext kust centrum kempen ardennen nieuws binnenland wunderground

waarnemingen weerpraatje volgende dagen





buitenland weer real-time
kaart nu morgen



Sport

safir (onweer)

vandaag morgen overmorven







bliksem real-time
weeranimaties neerslag neerslag neerslag









universiteit wind wind wind









Keulen temperatuur temperatuur temperatuur









Uitslag indoor 2016 50-plus

plaats ploeg speler 1 Speler 2 Speler 3 match ptn
Uitslag indoor 2016 50 plus eerste afdeling PDF
1 NIEC De Doncker Joseph Caudron Victor 4 33
2 ZWED De Rore Karel Beernaert Freddy 3 23
3 KORC Kints Martin Lecoutere Pierre 3 19
4 GULD Hovelaque Thierry Coquel Joel 3 16
5 OOSC Vanderhaeghe Geert Senaeve Luc 3 2
6 ZWEC Ameye Johan Van Houtte Ronny 2 11
7 GULD Devoldere Gustave Bruyneel Franky 2 -1
8 KORC Plaet Pascal Brillant Patrick 2 -1
9 ZWEC De Bock Hugo Van Butsele Yves 2 -2
10 ZWED Vanhoutte Albert Braekeveld Jan 2 -6
11 ZWED Lefevre Eddy Tanghe Els 2 -11
12 NIEC De Temmerman Christian Michel Annie 1 1
13 KORC Bonte Pol Van Maele Pedro 1 -11
14 GULD Vanwijnsberghe Johnny Deweerdt Jean-Pierre 1 -15
15 ROEC D'Hondt Lievin Vantomme Jean Daniel 1 -27
16 ROEC Filez Wilfried Van Coillie Johan 0 -31
Uitslag indoor 2016 50 plus tweede afdeling PDF
1 BLAC Andries Jurgen Arents David 4 20
2 WARE Deman Bernard Deplancke Marc 3 16
3 MIDE Cools Ronny Cools Johny 3 11
4 MIDE Wets Ronald Cornélis Jean-Marie 3 4
5 OOSD Dierckens Christian D'Hondt Patrick 2 17
6 WARE Libbrecht Francies Hennion Georges 2 10
7 GULE Drobczijnski Christian Broutin Liliane 2 1
8 WARE Vandamme Patrick Tanghe Lieven 2 0
9 GULE Vens Claude Verhelst Andre 2 -7
10 BLAC Doom Mireille Hoozee Linda 2 -8
11 BLAC Monte Martin Van Daele Julien 1 -5
12 GULE Lommens Jacques Lecocq Patrick 1 -8
13 KOKB Meersdom Johan Pasteels Irma 1 -23
14 KOKB Staes Edward Soete Donat 0 -18
Uitslag indoor 2016 50-plus derde afdeling PDF
1 OOSE Hubert Vingne Senaeve Jean-Pierre 4 24
2 WARF Rogge Willy Van Kwikkelberghe Blanche 3 19
3 BLAD Breugelmans Guido Blommaert Francois 3 18
4 WARF d' Haeyere Gaby Mestdagh Arseen 3 12
5 OOSE Vaese Jhonny Seys Rita 2 10
6 HEIC Belderbos Leo De Smet Marina 2 8
7 WARF Michels Jean-Pierre Lombaert Ginette 2 1
8 OOSE Gillis Francois Seys Katharina 2 -1
9 BRUC Antoine Slock Maria Praet 2 -12
10 HEIC Scharre Roland Santini Bruno 1 0
11 DEPC Rassalle Jean Vindevogel Josiane 1 -12
12 BLAD Wauters Paul Petercelie Alain 1 -21
13 DEPC Lachambre Jean-Pierre Minne Jean-Claude 1 -22
14 DEPC Quertemont Martine Jonnart Jocelyne 1 -24
Uitslag indoor 2016 50-plus vierde afdeling PDF
1 OEDD Vanneste Rudi Norree Christian 4 27
2 KOKC Pauwels Gerard Cauwelier Roland 3 24
3 HEID Verstraete Freddy De Craemer Guido 3 24
4 KORD Van Marcke Frank Bonte Monique 3 19
5 NIED Van Boxstael Omer Rombauts Jean-Jacques 3 13
6 OEDD Maeyens Dirk Gyde Christine 3 6
7 DEPD Cousin Alfred Adams Alain 3 4
8 OEDD Daveloose Fernand Carlier Cécile 3 2
9 OEDD Laeremans Katrien Van de Ginste Jozef 2 9
10 KOKC Vanranst Willy Alderweireld Annie 2 8
11 DEPD Dumont Aimé Barbieux Gery 2 5
12 HEID Timmermans Rik Schatteman Fabienne 2 2
13 KOKC Vandekerckhove Ronny Fockenoy Yolande 2 2
14 WARG Minnaert Patrick Naessens Eric 2 0
15 KORD Ameye Jean Marie Himpe Ingrid 2 -1
16 KOKC Vanderheeren Patrick Vandeweghe Anita 2 -4
17 WARG Tant Luc Vallaey Michel 2 -5
18 WARG Allaert Eliane De Langhe Noel 2 -7
19 BRUD Lonneville Roland De Smul Dirk 2 -8
20 DEPD Lefevere Jannine Ottermans Marie-Thérèse 1 -9
21 MIDH Heymans Patriek Telle Francois 1 -12
22 MIDH Van Der Vonder Guy Mazinni Loridane 1 -12
23 KORD Lesaffre Roger Parmentier Bernard 1 -14
24 KORD Delaney Brian Vanherweghe Nelly 1 -18
25 NIED Broothaers Bernard De Sutter Simone 0 -28
26 MIDH Colmant Daniel Demeuse Yvette 0 -28
Uitslag indoor 2016 weekend tweede afdeling PDF
1 POPA Porez David Cappelier James Cousin Steeve 4 30
2 BLAA Deburchgraeve Stefaan Hoozee Linda Andries Jurgen 4 21
3 MIDB Vancamp.Michel Wallez Jean-Marie Ravays Frieda 3 14
4 MIDC Colmant Daniel Ivanco Jacques Heymans Patrick 3 11
5 OEDB Devisch Jeroen Christiaens Patrick De Smet Lieven 3 9
6 POPA Cappelaere Gino Gobert John Deroo Eric 3 9
7 ZWEA Van Butsele Yves Vanhoolandt Maxime Versluys Erwin 3 5
8 ZWEA Handschoewerker Etienne Buysens Linda Ameye Johan 3 0
9 BLAA Van Den Bussche Ryan Doom Mireille Arents David 2 14
10 NIEA De Doncker Joseph Caudron Victor Luchie Elianne 2 7
11 BLAA Vandaele Julien Monte Martin Van Es Steve 2 7
12 KORB Bataille Marcel Himpe Ingrid Vanherweghe Nelly 2 5
13 ZWEA Deknuydt Francine Loosvelt Roberte Delaere Ingrid 2 2
14 MIDB Lekeu Fredy Meskens Leopold Cornelis Jean Marie 2 -1
15 NIEA Rombauts Jean-Jacques Debonne Didier Declercq Sonia 2 -4
16 OEDB Maeyens Dirk Laeremans Katrien Peeters Karen 2 -4
17 MIDC Van Der Vonder Guy Hoferlin Régine Telle Francis 2 -8
18 DEPB Baudon Jean-jacques Mabille Benjamin Vernieuwe Guillaume 1 1
19 OEDB De Baets Christ Hoste Jenny Lippens Wim 1 -7
20 DEPB Lachambre Jean-Pierre Dont Valerie Jonnart Jocelyne 1 -9
21 KORB Monteyne Johan Ameye Jean Marie Delaney Brian 1 -12
22 OEDB Van De Ginst Jozef De Klerck Sofie D’hondt Kevin 1 -14
23 MIDC Winden Patrick Demeuse Yvette Mazzini Loredana 1 -15
24 DEPB Lefevre Thierry Lefevere Jannine Ottermans Marie-Thérése 1 -15
25 DEPB Quertemont Martine Honré Alain Minne Jean-Claude 1 -22
Uitslag indoor 2016 weekend derde afdeling PDF
1 NIEB De Temmerman Christian Douillet Daniel Ramu Eric 4 31
2 GULC Vens Patrick Debaes Caroline Grignon Patrick 3 21
3 HEIB De Duytsche Elza Van Damme Luc Schatteman Fabienne 3 20
4 BLAB Blommaert Francois Leysen Walter Vanhollebeke Jacques 3 14
5 WARC Verbeke Johan De Witte Veronique De Borchgrave Veronique 3 9
6 KOKA Van Coillie Frank Dombrecht Carla Verstraete Paul 3 5
7 GULC Drobczijnski Christian Lommens Jacques Broutin Liliane 2 8
8 HEIB De Schepper Daniël De Lille Marijke Dujardin Michel 2 -4
9 WARC Verbeke Brent Rogier Daniel Demeulemeester Dirk 2 -4
11 OOSB Devinck Philippe Vigne Hubert Neels Benny 2 -6
10 NIEB Decock Emmanuel Van Den Hole Jacky Daumerie Sebastien 2 -6
12 NIEB De Hertog Frank Michel Annie Boucher Jacqueline 2 -6
13 WARB Alaert Eliane Peirlinck Ghislaine Naessens Eric 1 -1
14 BLAB Wauters Paul Pietercelie Alain De Kunst Andrea 1 -10
15 KOKA Vanderheeren Patrick Boeve Marie-Louise Vandeweghe Anita 1 -14
16 OOSB Haeseleer Guy Knockaert Aline Dassevile Anita 1 -15
17 KOKA Staes Edward Fockenoy Yolande Verslype Marleen 1 -22
18 WARB Tant Luc Boone Frank Prieus Ann 0 -20
WINTERCOMPETITIE 2015-2016 Uitslagen in PDF
WEEKENDPLOEG O-VL Zo. 14.30 u. – KAPITEIN : NICK

2de Afdeling Senioren Oost-Vlaanderen





UITSLAG RANKING



HEEN TERUG HEEN TERUG HEEN TERUG

Haeseveld De Bevers 04/10/15 13/12/15 8 / 1 3 / 6 10 10 PDF PDF
De Bevers Chapoo 11/10/15 20/12/15 2 / 7 5 / 4 10 10 PDF PDF
Verbroedering A De Bevers 18/10/15 10/01/16 6 / 3 3 / 6 10 10 PDF PDF
De Bevers Reynaert 25/10/15 17/01/16 3 / 6 5 / 4 10 10 PDF PDF
Schorpioen De Bevers 08/11/15 24/01/16 8 / 1 3 / 6 10 10 PDF PDF
Verboedering B De Bevers 15/11/15 14/02/16 6 / 3 3 / 6 10 10 PDF PDF
De Bevers Alosta 22/11/15 28/02/16 5 / 4 5 / 4 10 10 PDF PDF
Stekene De Bevers 29/11/15 06/03/16 8 / 1 5 / 4 10 10 PDF PDF
De Bevers Mistral 06/12/15 13/03/16 3 / 6 2 / 7 10 9 PDF PDF
A-PLOEG W-VL Zo. 14.00 u. – KAPITEIN : PATRICK VANDAMME

1ste Afdeling Weekend West-Vlaanderen





UITSLAG RANKING

HEEN TERUG HEEN TERUG HEEN TERUG HEEN TERUG

De Bevers A Gulden Kamer A 04/10/15 13/12/15 0 / 0 0 / 0 4 8 PDF PDF
Gullegem A De Bevers A 11/10/15 10/01/16 7 / 2 1 / 8 9 8 PDF PDF
Kortrijk A De Bevers A 18/10/15 17/01/16 8 / 1 6 / 3 9 8 PDF PDF
De Bevers A Middelkerke A 25/10/15 24/01/16 3 / 6 5 / 4 9 7 PDF PDF
Colora Roeselare A De Bevers A 08/11/15 31/01/16 5 / 4 9 / 0 9 7 PDF PDF
De Bevers A Gullegem B 15/11/15 07/02/16 4 / 5 6 / 3 8 7 PDF PDF
De Bevers A Pannebolletje A 22/11/15 14/02/16 5 / 4 5 / 4 8 7 PDF PDF
De Bevers A Den Akker Oedelem A 29/11/15 28/02/16 5 / 4 6 / 3 7 7 PDF PDF
Oostendse PC A De Bevers A 06/12/15 06/03/16 5 / 4 8 / 1 8 7 PDF PDF
B-PLOEG W-VL Zo. 14.00 u. – KAPITEIN : ERIK VERCRUYSSE

3ste Afdeling Weekend West-Vlaanderen





UITSLAG RANKING

HEEN TERUG HEEN TERUG HEEN TERUG HEEN TERUG

De Bevers B De Bevers C 04/10/15 13/12/15 3 / 6 7 / 2 7 10 PDF PDF
Okapi Zwevegem B De Bevers B 11/10/15 10/01/16 4 / 5 5 / 4 6 10 PDF PDF
Nieuwpoortse PC B De Bevers B 18/10/15 17/01/16 7 / 2 3 / 6 8 10 PDF PDF
Oostendse PC B De Bevers B 25/10/15 24/01/16 8 / 1 5 / 4 8 10 PDF PDF
Colora Roeselare B De Bevers B 08/11/15 31/01/16 6 / 3 6 / 3 9 8 PDF PDF
De Bevers B Gullegem C 15/11/15 07/02/16 0 / 9 7 / 2 10 9 PDF PDF
Knokke Heist B De Bevers B 22/11/15 14/02/16 7 / 2 8 / 1 10 7 PDF PDF
De Bevers B Koksijde A 29/11/15 28/02/16 4 / 5 7 / 2 10 8 PDF PDF
Blankenberge PV B De Bevers B 06/12/15 06/03/16 5 / 4 3 / 6 10 10 PDF PDF
C-PLOEG W-VL Zo. 14.00 u. – KAPITEIN : VERONIQUE DE WITTE

3ste Afdeling Weekend West-Vlaanderen





UITSLAG RANKING

HEEN TERUG HEEN TERUG HEEN TERUG HEEN TERUG

De Bevers B De Bevers C 04/10/15 13/12/15 3 / 6 7 / 2 4 3 PDF PDF
De Bevers C Koksijde A 11/10/15 10/01/16 5 / 4 3 / 6 2 3 PDF PDF
De Bevers C Blankenberge PV B 18/10/15 17/01/16 5 / 4 4 / 5 2 3 PDF PDF
De Bevers C Knokke Heist B 25/10/15 24/01/16 6 / 3 5 / 4 2 3 PDF PDF
De Bevers C Okapi Zwevegem B 08/11/15 31/01/16 7 / 2 2 / 7 2 3 PDF PDF
Nieuwpoortse PC B De Bevers C 15/11/15 07/02/16 6 / 3 7 / 2 3 3 PDF PDF
Oostendse PC B De Bevers C 22/11/15 14/02/16 4 / 5 9 / 0 3 3 PDF PDF
Colora Roeselare B De Bevers C 29/11/15 28/02/16 4 / 5 7 / 2 3 3 PDF PDF
De Bevers C Gullegem C 06/12/15 06/03/16 4 / 5 4 / 5 3 3 PDF PDF
D-PLOEG W-VL Do. 14.00 u. – KAPITEIN : JORDAAN

2de Afdeling 50+ West-Vlaanderen





UITSLAG RANKING

HEEN TERUG HEEN TERUG HEEN TERUG HEEN TERUG

De Bevers D De Bevers E 01/10/15 03/12/15 2 / 7 3 / 6 7 4 PDF PDF
De Bevers D Colora Roeselare D 08/10/15 10/12/15 7 / 2 2 / 7 3 4 PDF PDF
Oostendse PC D De Bevers D 15/10/15 14/01/16 6 / 3 6 / 3 4 4 PDF PDF
De Bevers D Blankenbergse PV C 22/10/15 21/01/16 4 / 5 5 / 4 6 4 PDF PDF
De Bevers D VRIJ 29/10/15 28/01/16 - / - - / - 7 5 PDF PDF
De Akker Oedelem C De Bevers D 05/11/15 04/02/16 4 / 5 8 / 1 6 4 PDF PDF
Gullegem E De Bevers D 12/11/15 11/02/16 5 / 4 5 / 4 7 3 PDF PDF
De Bevers D Koksijde B 19/11/15 25/02/16 5 / 4 2 / 7 5 3 PDF PDF
De Bevers D Middelkerke E 26/11/15 03/03/16 5 / 4 4 / 5 5 3 PDF PDF
E-PLOEG W-VL Do. 14.00 u. – KAPITEIN : FRANS

2de Afdeling 50+ West-Vlaanderen





UITSLAG RANKING

HEEN TERUG HEEN TERUG HEEN TERUG HEEN TERUG

De Bevers D De Bevers E 01/10/15 03/12/15 2 / 7 3 / 6 1 1 PDF PDF
De Bevers E VRIJ 08/10/15 10/12/15 - / - - / - 6 2 PDF PDF
Colora Roeselare D De Bevers E 15/10/15 14/01/16 6 / 3 7 / 2 7 2 PDF PDF
Gullegem E De Bevers E 22/10/15 21/01/16 3 / 6 5 / 4 4 2 PDF PDF
De Bevers E Middelkerke E 29/10/15 28/01/16 8 / 1 7 / 2 3 3 PDF PDF
De Bevers E Oostendse PC D 05/11/15 04/02/16 5 / 4 4 / 5 3 2 PDF PDF
Blankenbergse PV C De Bevers E 12/11/15 11/02/16 3 / 6 5 / 4 1 1 PDF PDF
De Bevers E Den Akker Oedelem C 19/11/15 25/02/16 7 / 2 5 / 4 1 2 PDF PDF
Koksijde B De Bevers E 26/11/15 03/03/16 4 / 5 7 / 2 1 2 PDF PDF
F-PLOEG W-VL Do. 14.00 u. – KAPITEIN : RAPHAËL

3de Afdeling 50+ West-Vlaanderen





UITSLAG RANKING

HEEN TERUG HEEN TERUG HEEN TERUG HEEN TERUG

Oostendse PC E De Bevers F 01/10/15 03/12/15 4 / 5 7 / 2 3 2 PDF PDF
De Bevers F Middelkerke G 08/10/15 10/12/15 3 / 6 6 / 3 4 4 PDF PDF
Middelkerke F De Bevers F 15/10/15 14/01/16 8 / 1 5 / 4 7 2 PDF PDF
Blankenbergse PV D De Bevers F 22/10/15 21/01/16 4 / 5 4 / 5 5 5 PDF PDF
De Bevers F Knokke Heist C 29/10/15 28/01/16 3 / 6 7 / 2 5 5 PDF PDF
Pannebolletje C De Bevers F 05/11/15 04/02/16 3 / 6 8 / 1 5 4 PDF PDF
De Bevers F Blankenbergse PV E 12/11/15 11/02/16 7 / 2 4 / 5 4 3 PDF PDF
De Gulden Kamer C De Bevers F 19/11/15 25/02/16 2 / 7 8 / 1 2 3 PDF PDF
De Bevers F VRIJ 26/11/15 03/03/16 - / - - / - 5 4 PDF PDF
G-PLOEG W-VL Do. 14.00 u. – KAPITEIN : ELIANE

4de Afdeling 50+ West-Vlaanderen





UITSLAG RANKING

HEEN TERUG HEEN TERUG HEEN TERUG HEEN TERUG

De Bevers G Kortrijk D 01/10/15 03/12/15 4 / 5 6 / 3 5 5 PDF PDF
Knokke Heist D De Bevers G 08/10/15 10/12/15 9 / 0 2 / 7 9 6 PDF PDF
De Bevers G De Gulden Kamer D 15/10/15 14/01/16 5 / 4 6 / 3 6 8 PDF PDF
De Bevers G Koksijde C 22/10/15 21/01/16 5 / 4 5 / 4 4 7 PDF PDF
Pannebolletje D De Bevers G 29/10/15 28/01/16 5 / 4 5 / 4 4 7 PDF PDF
De Bevers G Den Akker Oedelem D 05/11/15 04/02/16 8 / 1 4 / 5 4 5 PDF PDF
De Bevers G VRIJ 12/11/15 11/02/16 - / - - / - 5 8 PDF PDF
De Bevers G Middelkerke H 19/11/15 25/02/16 7 / 2 5 / 4 4 7 PDF PDF
Nieuwpoortse PC D De Bevers G 26/11/15 03/03/16 6 / 3 7 / 2 4 6 PDF PDF
VLAAMSE COMPETITIE DAMES

ZATERDAG OM 14;00 U;





UITSLAG RANKING

HEEN TERUG HEEN TERUG HEEN TERUG HEEN TERUG

Colora Haeseveld 03/10/15 19/12/15 4 / 5 5 / 4 7 5 PDF PDF
Verbroedering Colora 10/10/15 09/01/16 5 / 4 3 / 6 8 6 PDF PDF
Colora De Evers 17/10/15 16/01/16 5 / 4 5 / 4 6 6 PDF PDF
Selectie VBBH Colora 24/10/15 23/01/16 4 / 5 6 / 3 5 6 PDF PDF
Colora De Gulden Kamer 31/10/15 30/01/16 5 / 4 4 / 5 5 6 PDF PDF
Colora De Stropkes 07/11/15 06/02/16 6 / 3 4 / 5 4 5 PDF PDF
Singel Colora 14/11/15 13/02/16 5 / 4 3 / 6 4 5 PDF PDF
Colora Niel 21/11/15 27/02/16 4 / 5 4 / 5 5 5 PDF PDF
L'Amigos Colora 28/11/15 05/03/16 8 / 1 5 / 4 5 5 PDF PDF
Colora Selectie Limburg 05/12/15 12/03/16 5 / 4 8 / 1 5 5 PDF PDF
Colora VRIJ 12/12/15 19/03/16 0 / 0
/
5 5 PDF PDF
Data en Uitslagen MELI-MELO'S


cumulatief totaal



rangschikking
winst punten









zaterdag 12 december 2015

Eindstand na 8 van de 8 ronden









dames









1 Loosvelt Roberte 15 +12









2 Broutin Liliane 14 +10









3 Peirlinck Ghislaine 13 -5









4 Vilain Claudine 12 -8









5 Maenhaut Fernanda 11 +9









heren









2 Libbrecht Frans 18 +129









3 Verbeke Johan 17 +66









1 Rogier Dany 16 +94









5 Drobczynski Christian 16 +66









4 Vanfleteren Jean-Pierre 16 +49









clubleden









1 Libbrecht Frans 18 +129









2 Verbeke Johan 17 +66









3 Rogier Dany 16 +94









4 Verbeke Brent 15 +62









5 Rogge Willy 14 +25









zaterdag 9 januari 2016

1 Depraeter Filip



2 Baaziz Marc



3 Debarbieux Raymonde



4 Seynaeve Magda



5 Devoldere Gustave



zaterdag 13 februari 2016

1 Verlinden Ivan



2 Dequidt Frank



3 Besieux Marc



4 Eggermont Tony



5 Vertriest Ybe



zaterdag 12 maart 2016

1 Deroo Eddy



2 Naessens Eric



3 Masselis Nick



4 Vandamme Patrick



5 Buyck Jonas



zaterdag 9 april 2016

1 Crombrugge Nancy



2 Loosveldt Wally



3 Vandenhende Regine



4 Ameye Johan



5 Lootens Jacky



Ledentornooi 26/9/2015

1 Deplancke Marc 4 +38









2 Vercruysse Erik 4 +26









3 Eggermont Tony 4 +21









4 Van Cauwenberghe Noël 4 +20









5 Libbrecht Tracy 4 +20









externe links

http://www.petanque-wvl.be/

http://www.pfv-ovl.be/

weerbericht "meteoblue.com/voorspelling/multimodel/waregem"

top




aanmelden















Data in het oog te houden

16
Gepost door dirk.vancoillie
januari 2016

Meli-melo 9/01/2015

16
Gepost door dirk.vancoillie
januari 2016